Нью-Йорк - місто хмарачосів

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
88005553535kspu.jpg

Столиця мільярдерів, місто, яке ніколи не спить, місто-загадка, місто-мрія. Це далеко неповний перелік назв, якими американці величають свій найбільший мегаполіс - Нью-Йорк.

Звідки узялася сама назва міста? Спочатку штат Нью-Йорк був населений індійцями. Перший європейський дослідник, який виявив Нью-Йорк в 1524 році, був італієць Джованні да Веразано (Giovanni da Verrazzano), який назвав це місце - New Angouleme. Angouleme - область у західній Франції. Рік потому голландець Генрі Хадсон наполягав на перейменування штату Нью-Амстердам. І тільки після цього англійці закріпили за Нью-Йорком свою назву.

Нью-Йорк є самим етнічно-різноманітним, і в очах багатьох, найпривабливішим міським центром в країні. Місто контрастів і глибоких суперечностей є мабуть, найбільш відповідним представником для різноманітних нації. Нью-Йорк має більше євреїв, ніж Тель-Авів; більше італійців, ніж Неаполь; більше пуерториканців, ніж Сан-Хуан. Протягом останніх двох століть, Нью-Йорк був найбільшим і найбагатшим американським містом.

Він завжди асоціювався з можливістю, оскільки це міський центр на шляху до чогось кращого. Навіть вулиці символізують образи у свідомості американців: Уолл-стріт означає фінансування, Бродвей є синонімом театру, П’ята-Авеню автоматично в парі з покупками, Медісон-Авеню означає рекламну індустрію, Грінвіч-Віллідж асоціюється з богемним способом життя, Сьома-Авеню означає моду, Гарлем викликає образи джазу.


Нью-Йорк Google карти

Нью-Йорк, США

Таблиця "Найважливіші події на території Нью-Йорка"

Дата Історична подія
14412312697.jpg

Ресурси:

  • Посилання на презентацію у Google Диск;
  • Посилання на власний фотоальбом у Google Диск;
  • Посилання на власний блог у Blogger;
  • Посилання на добірку відеоматеріалів;
  • Посилання на опитування або анкету у Google Форми;
  • Посилання на спільний груповий постер.



Сторінка проекту Проект "Моє рідне місто або село"

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка