Стаття до проекту "Моє рідне місто або село" Кондратової Анастасії

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук


Твінпікс

Twinpeaks map2.jpg

<Місто Твін Пікс знаходиться на північному сході штату Вашингтон, поряд з канадським кордоном. За даними перепису 2000 року[2], на території твін Піксу мешкало 12 575 людей, було 5137 садиб та 3164 сімей. Густота населення становила 244,4 осіб/км². Було 6126 житлових будинків. З 5137 садиб у 25,3% проживали діти до 18 років, подружніх пар, що мешкали разом, було 51,5%, садиб, у яких господиня не мала чоловіка — 6,7%, садиб без сім'ї — 38,4%. Власники 27,3% садиб мали вік, що перевищував 65 років, а в 6,7% садиб принаймні одна людина була старшою за 65 років. Кількість людей у середньому на садибу становила 2,39, а в середньому на родину 2,86. Середній річний дохід на садибу становив 102 031 доларів США, а на родину — 123 293 доларів США. Чоловіки мали дохід 100 000+ доларів, жінки — 46 919 доларів. Дохід на душу населення був 74 336 доларів. Приблизно 3,2% родин та 7,6% населення жили за межею бідності. Серед них осіб до 18 років було 6,8%, і понад 65 років — 1,1%. Середній вік населення становив 43 років. Невеликі міста Норд Бенд (North Bend), Снокуелмі (Snoqualmie), а також Ползбоу (Poulsbo) і Еверетт (Everett) в штаті Вашингтон (не плутати зі столицею США, вона не має відношення до цього штату) біля канадського кордону ніколи не дістали б такої популярності, якби не зйомки легендарного серіалу. Варто визнати, що і зараз людям, які не належать до прихильників «Твін Пікса», тут, швидше за все, буде нуднувато, адже це, на перший погляд, звичайна тиха американська провінція. Щоб відчути привабливість цих місць, потрібно бути налаштованим на світи Девіда Лінча, ну і, врешті-решт, добре знати фільм.>

Визначні місця

<Найголовніша пам'ятка цих сонних лісових передгір'їв - водоспад в Снокуелмі (Snoqualmie Falls) - був місцем тяжіння туристів задовго до «вбивства» Лори Палмер. Потоки води розбиваються тут об скелі, падаючи з 82-метрової висоти, а це, на хвилиночку, на тридцять метрів ваше, ніж Ніагарський водоспад. Що жили тут племена індіанців надавали цьому місцю сакральний сенс, стверджуючи, що водоспад - це місце, де світ духів зустрічається зі світом людей.

До речі, містечко, дійсно оточують густі ліси. Жили в них колись корінні жителі Америки залишили не тільки легенди, а й, як кажуть, занедбані халупки, в яких вітер шелестить газетами більш ніж півстолітньої давності. А густі хащі, як подейкують місцеві, насправді можуть звести з розуму заблукав подорожнього.

Картинку з водоспадом з заставки до серіалу ви абсолютно точно моментально дізнаєтеся. І будете приємно здивовані, що готель The Great Northern теж стоїть на своєму місці на самому краю, у води. Хоча, насправді, це чотиризірковий спа-готель Salish Lodge & Spa, де ви при бажанні можете оселитися. Зовнішній вигляд готелю з часів зйомок мало змінився. А ось всередині ви не знайдете знайомого по фільму обшитого деревом лобі з «індіанськими» малюнками, де Одрі Хорн кидала лукаві погляди на агента Купера. Цікаві зйомки проводилися в іншому місці, про це - нижче.>


1502 13335941843 7af7366a6b k.jpg

Лісний край

<Розквіт цих місць був пов'язаний з лісозаготівлі. Спочатку дерева сплавляли по річці Снокуелмі, потім перейшли на більш сучасні методи. Замість однієї лісопилки Пеккардов тут було безліч подібних підприємств. Тому лісовози, що везуть зчіпки величезних стовбурів, які ви бачили у фільмі, це справжня деталь місцевого краю. Промайнув в кадрі і пам'ятник - величезна колода. Його ви теж зможете побачити в Снокуелмі. Як і знамениті їли Дугласа.

«- Так, шериф, у мене до вас питання, що не має відношення до справи. Як називаються ці чудові дерева, що ростуть на околиці міста?

- Ліси Дугласа.

- Ліси Дугласа ... Гаразд, а тепер я хотів би подивитися на жертви ».>

Cecina-dal-Dos.jpg
Twede's Cafe in North Bend.jpg


Shutterstock 393243652-eb4b7db22f21.jpg

Ресурси:

  • Посилання на презентацію у Google Диск;
  • Посилання на власний фотоальбом у Google Диск;
  • Посилання на власний блог у Blogger;
  • Посилання на добірку відеоматеріалів;

анкета

  • Посилання на спільний груповий постер.



Сторінка проекту Проект "Моє рідне місто або село"

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка