Обговорення:Стаття про інформаційне суспільство Дудника Василя
Сучасний Інтернет має також дуже багато соціальних та культурних граней[3]. Він є універсальним середовищем для спілкування, розваг та навчання. За допомогою Інтернету стало можливо робити покупки та оплачувати послуги. Для багатьох людей Інтернет — це спосіб заробітку. А в цілому Інтернет — це віддзеркалення сучасного суспільства та світосприйняття. Із зростанням популярності Інтернету стали проявлятись і негативні сторони його застосування. Зокрема, дехто настільки захоплюється віртуальним простором, що проводить за комп'ютером до 18 годин на добу. Таку залежність багато хто порівнює з тютюнопалінням чи наркоманією. Визначення інтернет-залежності звучить так: «Це наполегливе бажання вийти в Інтернет, перебуваючи off-line, і нездатність вийти з Інтернету, знаходячись on-line». Згідно з даними різноманітних досліджень, сьогодні інтернет-залежними є близько 10 % користувачів у всьому світі. Фахівці вже розробили методики позбавлення від цієї залежності.--Olia Riabokon 12:55, 21 листопада 2011 (EET) Сьогодні при вживанні слова «Інтернет» найчастіше мається на увазі саме веб і доступна через нього інформація, а не сама фізична мережа, що призводить до різноманітних юридичних колізій та правових наслідків.
Хоча ми користуємося інтернетом досить тривалий час, його технології розвиваються,прогресують і ми повинні стежити за його новинками.В англійській мові якщо слово «internet» написано з малої літери, воно означає просто об'єднання мереж (англ. interconnected networks) за допомогою маршрутизації пакетів даних. У такому разі не мається на увазі глобальний інформаційний простір. У вітчизняній технічній літературі також іноді роблять такий розподіл понять.
Великий обсяг матеріалу. В статті містяться численні згадки про датовані події. Сухий, науковий виклад матеріалу. Багато абзаців. Згадування про більш-менш сучасні події. Хартоненко О.
Матеріал цікавий, але Інтернет -- це не вся інформація світу, і не вся вона там зберігається... Проте мене зацікавили історчні факти.
Марія Семенюк