Зборка системного блоку. Установка материнської плати. НІП, 2013-2014

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 10:27, 26 жовтня 2013; Конопат Аліна (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Перш ніж братися за покупку складових частин вашої майбутньої персоналки , перевірте себе : чи здатні ви впоратися з перерахованими проблемами або уникнути їх:

-купівля несумісних між собою комплектуючих . Тут можна здійснити безліч помилок - від покупки PS/2-клавіатури для комп'ютера з звичайним DIN -роз'ємом до набагато більш тонких і неочевидних помилок з придбанням компонентів , які повинні взаємодіяти нормально , але через якихось особливостей конкретних моделей працюють погано . Щоб не помилитися , бажано купити все необхідне в одній фірмі , тоді можна розраховувати на допомогу менеджера , який попередить про можливі неприємності .

-складність діагностики . Якщо ви зібрали комп'ютер , а він не працює , іноді досить важко визначити , чи винна в цьому бракована материнська плата або ж неправильно приєднаний один кабель . І допомогти тут можуть тільки консультації друзів , оскільки продавець не несе відповідальності за функціонування виробу в цілому , він приймає претензії тільки по окремих комплектуючих .

-можливе ушкодження компонентів комп'ютера при монтажі. Необережне поводження з ніжним обладнанням може призвести до його поломки . Мікросхеми можуть втратити працездатність від розряду статичної електрики , і практично будь-яка частина може зламатися , якщо прикласти занадто велике зусилля при установці.

Nnnnnnnnn.jpeg