Сідней

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 15:54, 4 грудня 2015; 3427463 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Сидней.jpeg

Сідней (англ. Sydney) — найбільше місто Австралії, населення якого за оцінками на 2006 рік становило приблизно 4,28 мільйона чоловік.[1] Населення Сіднея багатонаціональне і космополітичне, мешканці називаються англ. Sydneysiders. Сідней є столицею штату Новий Південний Уельс. Місто було засноване у 1788 р. Артуром Філіпом, який прибув сюди на чолі Першого флоту, і було місцем заснування першого колоніального європейського поселення у Австралії.

Місто побудоване на пагорбах, що оточують Порт-Джексон, який відоміший як Гавань Сіднея, де виділяються знаменита будівля Сіднейського оперного театру і міст Гарбор-Брідж. Внутрішні райони столичної агломерації оточені національними парками, а прибережні райони мають багато заток, річок і пляжів, у тому числі знаменитий пляж Bondi Beach. У місті багато відомих парків, у тому числі Гайд-парк і Королівський ботанічний сад.

За результатами опитування, що провів журнал Forbes серед фахівців у 2010 році, Сідней потрапив до дванадцятки найкрасивіших міст світу.

Сідней входить в першу десятку глобальних міст. У 2010 році в Сіднеї зайняв 7-е в Азії і 28 у світі за економічними інноваціями в рейтингу Innovation Cities Top 100 Index інноваційного агентства 2thinknow. Сідней також входить в число 10 найзручніших для життя міст у світі за рейтингом компаній Mercer , The Economist і Monocle і вважається однією з головних столиць моди у світі.[13] Місто було місцем проведення великих міжнародних спортивних заходів, у тому числі в 1938 році Ігор Співдружності і Літніх Олімпійських ігор 2000 року. Основні транспортні ворота міста це, передусім, аеропорт Сіднея[14] і порт Сіднея.

Рідне місто або село на карті України Google (вставити фотокопію карти)

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Таблиця "Найважливіші події на території рідного краю"

Дата Історична подія
.
Photo 5.jpg

Ресурси:

  • Посилання на власний блог у Blogger[1];
  • Посилання на добірку відеоматеріалів;
  • Посилання на спільний груповий постер.



Сторінка проекту Проект "Моє рідне місто або село"

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка