Відмінності між версіями «Користувач:9754616»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9754616 (обговорення • внесок) |
9754616 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 34: | Рядок 34: | ||
''' | ''' | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Лабораторна робота 6''' | + | | '''Лабораторна робота 6''' || <font size=2>'''[[Відео_Богданова_КН21Б|Відео]] |
''' | ''' | ||
|- | |- | ||
Версія за 11:39, 1 березня 2023
Богданова Анна Сергіївна
Про себе
Студентка групи КН21Б.
Мої інтереси
Мистецтво, музика, програмування.
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
Обробка зображень та мультимедія
Мої роботи
| Завдання | Робота |
|---|---|
| Лабораторна робота 1 | Власна Сторінка |
| Лабораторна робота 2 | Текст |
| Лабораторна робота 3 | Графічні Формати
|
| Лабораторна робота 4 | Колiр
|
| Лабораторна робота 5 | Звук
|
| Лабораторна робота 6 | Відео
|
| Лабораторна робота 7 | Мультимедійний проект
|