Відмінності між версіями «Користувач:9074610»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9074610 (обговорення • внесок) |
9074610 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 31: | Рядок 31: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:9074610|Власна сторінка(поточна)]] | | [[Користувач:9074610|Власна сторінка(поточна)]] | ||
| − | | [[Мультимедіа Л.р.№2(Текст) Нестеренко]] | + | | [[Мультимедіа Л.р.№2(Текст) Нестеренко Олександр (КН20Б)]] |
| [[Мультимедіа Л.р.№3(Графічні формати) Нестеренко]] | | [[Мультимедіа Л.р.№3(Графічні формати) Нестеренко]] | ||
| [[Мультимедіа Л.р.№4(Колір) Нестеренко]] | | [[Мультимедіа Л.р.№4(Колір) Нестеренко]] | ||
Поточна версія на 12:08, 22 лютого 2022
Нестеренко Олександр Олександрович
Зміст
Про себе
Я студент групи КН20Б (Комп'ютерні науки) Факультету математики, природничих наук та технологій, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. До цього навчався у КЗ "Ліцей Науковий" Міської ради міста Кропивницького. Де здобув повну середню освіту.
Мої інтереси
Полюбляю грати в настільний теніс та футбол. Цікавлюсь розвитком кіберспорту, спорту та космічних технологій.
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
Навчальний курс "Обробка зображень та мультимедіа"
Мої роботи
Робота з масивами на Python(Приклад)
Сортування та Бінарний пошук по масиву на Python(Приклад)
Текст англійською мовою: Disadvantages of using computer(Недоліки використання комп’ютера)
Лабораторні роботи
| Лабораторна №1 | Лабораторна №2 | Лабораторна №3 | Лабораторна №4 | Лабораторна №5 | Лабораторна №6 | Лабораторна №7 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Власна сторінка(поточна) | Мультимедіа Л.р.№2(Текст) Нестеренко Олександр (КН20Б) | Мультимедіа Л.р.№3(Графічні формати) Нестеренко | Мультимедіа Л.р.№4(Колір) Нестеренко | Мультимедіа Л.р.№5(Звук) Нестеренко | Мультимедіа Л.р.№6(Відео) Нестеренко | Мультимедіа Л.р.№7(Мультимедійний проект) Нестеренко |
| Відмінно :) | Відмінно :) | Відмінно :) | Відмінно :) | Відмінно :) | Відмінно :) | Відмінно :) |