Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН20Б 2022р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9108262 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №1: Власна сторінка) |
9108262 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №1: Власна сторінка) |
||
| Рядок 37: | Рядок 37: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:9074465|Нагорний Олександр Васильович]] || [[Користувач:9074465|Л.р.№1]] || | + | | [[Користувач:9074465|Нагорний Олександр Васильович]] || [[Користувач:9074465|Л.р.№1]] || || || |
|- | |- | ||
|- | |- | ||