Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН18Б 2021р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
7694108 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота: звук) |
7694072 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота: відео) |
||
| Рядок 261: | Рядок 261: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:7694072 | Бондар Данило]] || | + | | [[Користувач:7694072 | Бондар Данило]] || [[Бондар Лабораторна робота №6 | №6]] || || || |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Версія за 16:53, 26 травня 2021