Відмінності між версіями «Користувач:7693932»
Матеріал з Вікі ЦДУ
7693932 (обговорення • внесок) (→Мої роботи) |
7693932 (обговорення • внесок) (→Мої роботи) |
||
| Рядок 36: | Рядок 36: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ Набір тексту ]] | + | | [[ Набір тексту Леськів І.О._2020]] |
| Посилання 2 | | Посилання 2 | ||
Версія за 09:02, 10 вересня 2020
Леськів Ірина Олександрівна
Про себе
Студентка фізико-математичного факультету.
Мої інтереси
Люблю танцювати!
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.
Мої роботи
Моя улюблена пошукова система 1.
Сторінка координування проекту "Моє рідне місто або село"
| Лр 1 | Лр 2 | Лр 3 | ... |
|---|---|---|---|
| Набір тексту Леськів І.О._2020 | Посилання 2 | Посилання 3 | ... |