Відмінності між версіями «Користувач:4624088»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4624088 (обговорення • внесок) |
4624088 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 26: | Рядок 26: | ||
|- | |- | ||
|Посилання | |Посилання | ||
| − | | [[ 4624088 | Власна вікі-сторінка ]] | + | | [[ Користувач:4624088 | Власна вікі-сторінка ]] |
| | | | ||
| | | | ||
Версія за 10:41, 26 березня 2019
Бельмега Сергій Іванович
Зміст
Про себе
Студент КДПУ ім.Винниченка фізико-математичного факультету
Мої інтереси
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
- [група]
Мої лабораторні роботи
| Обробка зображень та мультимедіа | |||||||
| Завдання | ЛР№1 | ЛР№2 | ЛР№3 | ЛР№4 | ЛР№5 | ЛР№6 | ЛР№7 |
| Посилання | Власна вікі-сторінка | ||||||