Відмінності між версіями «Користувач:4602094»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4602094 (обговорення • внесок) м |
4602094 (обговорення • внесок) (→Лабораторні роботи) |
||
| Рядок 28: | Рядок 28: | ||
| Посилання | | Посилання | ||
| [[Група КН16Б "Обробка зображень та мультимедіа" 2019| Вікі-сторінка]] [http://wiki.kspu.kr.ua/index.php?title=Користувач:222658 Власна сторінка] | | [[Група КН16Б "Обробка зображень та мультимедіа" 2019| Вікі-сторінка]] [http://wiki.kspu.kr.ua/index.php?title=Користувач:222658 Власна сторінка] | ||
| − | | [[Обробка зображень лабораторна №2 | + | | [[Обробка зображень лабораторна №2 Коріонов Дмитро | ]] |
| − | | [[Обробка зображень лабораторна №3 | + | | [[Обробка зображень лабораторна №3 Коріонов Дмитро | ]] |
| − | | [[Обробка зображень лабораторна №4 | + | | [[Обробка зображень лабораторна №4 Коріонов Дмитро | ]] |
| − | | [[Обробка зображень лабораторна №5 | + | | [[Обробка зображень лабораторна №5 Коріонов Дмитро | ]] |
| − | | [[Обробка зображень лабораторна №6 | + | | [[Обробка зображень лабораторна №6 Коріонов Дмитро | ]] |
| | | | ||
|- | |- | ||
Версія за 02:50, 23 лютого 2019
Коріонов Дмитро Сергійович
Зміст
Про себе
Моя група КН16Б
Мої інтереси
...
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
Навчальний курс "Обробка зображень та мультимедіа"
Лабораторні роботи
| Обробка зображень та мультимедіа | |||||||
| Завдання | ЛР№1 | ЛР№2 | ЛР№3 | ЛР№4 | ЛР№5 | ЛР№6 | ЛР№7 |
| Посилання | Вікі-сторінка Власна сторінка | ||||||
Мої роботи
Результати проекту
- Посилання на сторінку з схемою або картою знань "Послідовність завантаження ПК"
- Посилання на статтю з підібраною вами конфігурацією
- Інші матеріали та публікації створені особисто