Відмінності між версіями «Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Паливода Тетяна Вікторівна (2018 рік)»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
[[Файл:ЗХД проекту.jpg|300px|праворуч]]
 +
Оцінка за проект визначається декількома чинниками: протягом проекту оцінюються знання учнів за допомогою [https://drive.google.com/open?id=1XoJFz6B8BcHl5JcUwOgUsxbD-9OKIanYCbju8D16Fxo мережевого опитувальника] ,також використовуються такі методи як оцінювання іншими учасниками групи, оцінювання вчителем та самооцінювання за допомогою таблиці З-Х-Д, яку учні складали на початку проекту. Після захисту та обговорення робіт учнів, за допомогою [https://drive.google.com/open?id=1JXRek5RRQMYA6TCE5nUuuv2omev1eAF-Z2nbUfzPc8M форми оцінювання власної роботи] учні отримують свої бали за презентації. Всі оцінки заносяться до [https://drive.google.com/open?id=1LvHXldoTmcTAQxEU_z9OrL0ImQqH85fB електронного журналу] та вираховується середній бал кожного учня.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 11:20, 9 червня 2018



Назва навчальної теми

Подорож у часі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет – математика. Дотичні предмети: природознавство, трудове навчання, українська мова, читання, історія, інформатика.

Вік учнів, клас

4 клас (9-10 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У процесі розробки проекту учні розглядають величину вимірювання - час, інструменти обліку часу (секундомір, види годинників, календарі) та історію їх створення, проводять дослідження на визначення часу за сонячною тінню, точність різних календарів, різницю в часі у світі, також розв’язують та складають задачі на обчислення тривалості подій .

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

ЗХД проекту.jpg

Оцінка за проект визначається декількома чинниками: протягом проекту оцінюються знання учнів за допомогою мережевого опитувальника ,також використовуються такі методи як оцінювання іншими учасниками групи, оцінювання вчителем та самооцінювання за допомогою таблиці З-Х-Д, яку учні складали на початку проекту. Після захисту та обговорення робіт учнів, за допомогою форми оцінювання власної роботи учні отримують свої бали за презентації. Всі оцінки заносяться до електронного журналу та вираховується середній бал кожного учня.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Кропивницький

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 5 по 9 лютого 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери