Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2512420 (обговорення • внесок) |
|||
| Рядок 798: | Рядок 798: | ||
| [[ЛР12-13 ОЗТМ| Мельніченко]] | | [[ЛР12-13 ОЗТМ| Мельніченко]] | ||
| [[ЛР9 12 13 ОЗМ Глущенко| Глущенко]] | | [[ЛР9 12 13 ОЗМ Глущенко| Глущенко]] | ||
| − | | [[ | + | | [[ОЗМ 12-13 Міхав| Міхав]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:Лисков Сергій|Лисков Сергій]] | | [[Користувач:Лисков Сергій|Лисков Сергій]] | ||
Версія за 11:04, 5 травня 2016
Зміст
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
ЛР 2-3
ЛР 4-5
ЛР 6-8
ЛР 9-11
ЛР 12-13
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Картинки, що рухаються | Носко Юлія | Глущенко Микола | Міщенко Анастасія | Туртуріка Віктор | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | Рухоме зображення | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Довгенко Володимир | Лабораторна робота 12 13. Довгенко 2016 | Глімбоцький Владислав | Лисков Сергій | Міщенко Анастасія | Міхав Володимир | ||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | Відео | Данов | Мельніченко | Глущенко | Міхав | ||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | ОЗТМ | Коршунова | Данов | Глущенко | |||
| Міхав Володимир | Представлення рухомого зображення | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | Представлення рухомого зображення | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 14-16
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Encounter for soul | Носко Юлія | Глущенко Микола | Міщенко Анастасія | Туртуріка Віктор | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | Сlear for take Off | Носко Юлія | Гавриленко Кирило | Туртуріка Віктор | Олійник Владислав | ||
| Данов Артем | Пока тільки свої власні відео на Ютуб каналі | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | King`s Code | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | Список проектів | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;