Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
(→Оцінки:) |
(→ЛР 2-3) |
||
| Рядок 148: | Рядок 148: | ||
| [[Користувач:Олійник Владислав|Олійник Владислав]] | | [[Користувач:Олійник Владислав|Олійник Владислав]] | ||
| [[ЛР№2-3 / Графічні формати / Обробка зображень та мультимедіа|Графічні формати]] | | [[ЛР№2-3 / Графічні формати / Обробка зображень та мультимедіа|Графічні формати]] | ||
| − | | | + | | [[Обробка_зображень_та_мультимедіа_Лабораторна_2-3_Туртуріка|Туртуріка Віктор]] |
| − | | | + | | [[Обробка_зображень_лабораторна_2_Носко_Юлія|Носко Юлія]] |
| − | | | + | | [[ЛР2-3 Глімбоцький Владислав|Глімбоцький Владислав]] |
| − | | | + | | [[ЛР2 3 ОЗМ Глущенко|Глущенко Микола]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:Палій Вадим|Палій Вадим]] | | [[Користувач:Палій Вадим|Палій Вадим]] | ||
Версія за 12:54, 3 березня 2016
Зміст
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
ЛР 2-3
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Ви і так знаєте, що вас чекає у посиланні | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | Графічні формати | Туртуріка Віктор | Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | ||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | ЛР2 ОЗМ Коршунова | Дар'я Мельніченко | Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | ||
| Лисков Сергій | Графічні формати | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Мельніченко Дар'я | Графічні формати | Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міхав Володимир | Формати графічних файлів | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | Графіка | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Олійник Владислав | Графічні формати | Туртуріка Віктор | Носко Юлія | Глімбоцький Владислав | Глущенко Микола | ||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | Графічні формати | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
ЛР 4-5
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Taste the rainbow | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міхав Володимир | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 6-8
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення текстової інформації | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 9-11
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення звуку | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 12-13
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення рухомого зображення | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 14-16
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | King`s Code | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;