Відмінності між версіями «Користувач:9754616»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9754616 (обговорення • внесок) |
9754616 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 28: | Рядок 28: | ||
''' | ''' | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Лабораторна робота 4''' || '''[[ | + | | '''Лабораторна робота 4''' || '''[[https://wiki.cuspu.edu.ua/index.php/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:%D0%9E%D0%97%D0%9C_%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%80.pdf Колiр]] |
''' | ''' | ||
|- | |- | ||
Поточна версія на 22:23, 17 квітня 2023
Богданова Анна Сергіївна
Про себе
Студентка групи КН21Б.
Мої інтереси
Мистецтво, музика, програмування.
Навчальні курси та проекти, в яких беру участь
Обробка зображень та мультимедія
Мої роботи
| Завдання | Робота |
|---|---|
| Лабораторна робота 1 | Власна Сторінка |
| Лабораторна робота 2 | Текст |
| Лабораторна робота 3 | Графічні Формати
|
| Лабораторна робота 4 | [Колiр]
|
| Лабораторна робота 5 | Звук
|
| Лабораторна робота 6 | Відео
|
| Лабораторна робота 7 | Мультимедійний проект
|