Відмінності між версіями «Користувач:3993235»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3993235 (обговорення • внесок) (→Обробка зображень та мультимедіа) |
3993235 (обговорення • внесок) (→Обробка зображень та мультимедіа) |
||
| Рядок 29: | Рядок 29: | ||
|- | |- | ||
| Виконана робота | | Виконана робота | ||
| − | | [[ | + | | [[Користувач:3993235|№1]] |
| [[12 та мультмедіа лабораторна 2 Мусенко|№2]] | | [[12 та мультмедіа лабораторна 2 Мусенко|№2]] | ||
| [[12 та мультмедіа лабораторна 3 Мусенко|№3]] | | [[12 та мультмедіа лабораторна 3 Мусенко|№3]] | ||
Версія за 11:31, 21 березня 2018
Мусенко Костянтин Владиславович
Я - студент ЦДПУ ім. Винниченка. Навчаюся на фізико-математичному факультеті спеціальності інформатика.
Мої роботи
Робоча станція для відеомонтажу і відеодизайну. Intel 2016
моя група
ІН15 (інформатика 2015 рік вступу)
Обробка зображень та мультимедіа
| Обробка зображень та мультимедіа | ||||||||
| Завдання | ЛР №1 | ЛР №2 | ЛР №3 | ЛР №4 | ЛР №5 | ЛР №6 | ЛР №7 | |
| Виконана робота | №1 | №2 | №3 | №4 | №5 | №6 | №7 | |