Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
(→ЛР 14-16) |
(→ЛР 14-16) |
||
| Рядок 905: | Рядок 905: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Бас Євген|Бас Євген]] | | [[Користувач:Бас Євген|Бас Євген]] | ||
| − | | | + | | [[Обробка зображень лабораторна 16 Бас Євген | Zmeika]] |
| прізвище | | прізвище | ||
| прізвище | | прізвище | ||
Версія за 21:40, 29 травня 2016
Зміст
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
ЛР 2-3
ЛР 4-5
ЛР 6-8
ЛР 9-11
ЛР 12-13
ЛР 14-16
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;