Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2534246 (обговорення • внесок) (→ЛР 14-16) |
|||
| Рядок 948: | Рядок 948: | ||
| [[Користувач:Довгенко Володимир|Довгенко Володимир]] | | [[Користувач:Довгенко Володимир|Довгенко Володимир]] | ||
| [http://wiki.kspu.kr.ua/index.php/Лабораторна_робота_14_15_16_Довгенко_Володимир Лабораторна робота 14 15 16. Довгенко 2016] | | [http://wiki.kspu.kr.ua/index.php/Лабораторна_робота_14_15_16_Довгенко_Володимир Лабораторна робота 14 15 16. Довгенко 2016] | ||
| − | | | + | | [[Користувач:Владислав Глімбоцький|Глімбоцький Владислав]] |
| − | | | + | | [[Користувач:Лисков Сергій|Лисков Сергій]] |
| − | | | + | | [[Користувач:Міщенко Анастасія|Міщенко Анастасія]] |
| − | | | + | | [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:Сергій Кондратьєв|Кондратьєв Сергій]] | | [[Користувач:Сергій Кондратьєв|Кондратьєв Сергій]] | ||
Версія за 12:24, 19 травня 2016
Зміст
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
ЛР 2-3
ЛР 4-5
ЛР 6-8
ЛР 9-11
ЛР 12-13
ЛР 14-16
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Encounter for soul | Носко Юлія | Глущенко Микола | Міщенко Анастасія | Туртуріка Віктор | ||
| Глімбоцький Владислав | Star Defender | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Глущенко Микола | Сlear for take Off | Носко Юлія | Гавриленко Кирило | Туртуріка Віктор | Олійник Владислав | ||
| Данов Артем | [[]] | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Довгенко Володимир | Лабораторна робота 14 15 16. Довгенко 2016 | Глімбоцький Владислав | Лисков Сергій | Міщенко Анастасія | [[Користувач:Міхав_Володимир|Міхав Володимир] | ||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | King`s Code | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | Проект | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | Список проектів | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | Сlear for take Off | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;