Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2597824 (обговорення • внесок) (→ЛР 12-13) |
|||
| Рядок 738: | Рядок 738: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Бутенко Сергій|Бутенко Сергій]] | | [[Користувач:Бутенко Сергій|Бутенко Сергій]] | ||
| − | | | + | | [[ЛР№ 12-13/ven/Відео |Лабораторна робота 12-13:Відео]] |
| − | | | + | | [[Користувач:Глущенко Микола|Глущенко Микола]] |
| − | | | + | | [[Користувач:Олійник Владислав|Олійник Владислав]] |
| − | | | + | | [[Користувач:Владислав Глімбоцький|Глімбоцький Владислав]] |
| − | | | + | | [[Користувач:Кирило Гавриленко|Гавриленко Кирило]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:Кирило Гавриленко|Гавриленко Кирило]] | | [[Користувач:Кирило Гавриленко|Гавриленко Кирило]] | ||
Версія за 07:34, 12 травня 2016
Зміст
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
ЛР 2-3
ЛР 4-5
ЛР 6-8
ЛР 9-11
ЛР 12-13
ЛР 14-16
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Encounter for soul | Носко Юлія | Глущенко Микола | Міщенко Анастасія | Туртуріка Віктор | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | Сlear for take Off | Носко Юлія | Гавриленко Кирило | Туртуріка Віктор | Олійник Владислав | ||
| Данов Артем | Пока тільки свої власні відео на Ютуб каналі | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Довгенко Володимир | Лабораторна робота 14 15 16. Довгенко 2016 | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | King`s Code | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | Список проектів | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | Сlear for take Off | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;