Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
(→ЛР 4-5) |
|||
| Рядок 411: | Рядок 411: | ||
|- | |- | ||
| [[Користувач:Глущенко Микола|Глущенко Микола]] | | [[Користувач:Глущенко Микола|Глущенко Микола]] | ||
| − | | | + | | [[ЛР6 7 8 ОЗМ Глущенко|Текст]] |
| [[Користувач:Носко Юлія|Носко Юлія]] | | [[Користувач:Носко Юлія|Носко Юлія]] | ||
| [[Користувач:Олійник Владислав|Олійник Владислав]] | | [[Користувач:Олійник Владислав|Олійник Владислав]] | ||
Версія за 12:42, 24 березня 2016
Зміст
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
ЛР 2-3
ЛР 4-5
ЛР 6-8
ЛР 9-11
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Imagine there's no copyright. It's easy if you try. Above us only sky. | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | Представлення звуку | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення звуку | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 12-13
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | Представлення рухомого зображення | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення рухомого зображення | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 14-16
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Encounter for soul | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | King`s Code | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;