Відмінності між версіями «Рейтинг 2016 року»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2512420 (обговорення • внесок) (→ЛР 2-3) |
2512420 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 73: | Рядок 73: | ||
| [[Користувач:Коршунова | Коршунова Ксенія]] | | [[Користувач:Коршунова | Коршунова Ксенія]] | ||
| [[Користувач:Кондратьєв Сергій | Кондратьєв Сергій]] | | [[Користувач:Кондратьєв Сергій | Кондратьєв Сергій]] | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:2512420 | Дар'я Мельніченко]] |
| [[Користувач:Мохонько Аліна |Мохонько Аліна ]] | | [[Користувач:Мохонько Аліна |Мохонько Аліна ]] | ||
|- | |- | ||
| Рядок 86: | Рядок 86: | ||
| [[ОЗТМ Лаб |Графічні формати]] | | [[ОЗТМ Лаб |Графічні формати]] | ||
| [[Користувач:Коршунова|Коршунова Ксенія]] | | [[Користувач:Коршунова|Коршунова Ксенія]] | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:2512420|Мельніченко Дар'я]] |
| [[Користувач:Артем Данов|Данов Артем]] | | [[Користувач:Артем Данов|Данов Артем]] | ||
| [[Користувач:Мохонько Аліна|Мохонько Аліна]] | | [[Користувач:Мохонько Аліна|Мохонько Аліна]] | ||
| Рядок 99: | Рядок 99: | ||
| [[Користувач:Коршунова|Коршунова Ксенія]] | | [[Користувач:Коршунова|Коршунова Ксенія]] | ||
|[[ЛР2 ОЗМ Коршунова]] | |[[ЛР2 ОЗМ Коршунова]] | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:2512420|Дар'я Мельніченко]] |
| [[Користувач:Кондратьєв Сергій|Кондратьєв Сергій]] | | [[Користувач:Кондратьєв Сергій|Кондратьєв Сергій]] | ||
| прізвище | | прізвище | ||
| Рядок 111: | Рядок 111: | ||
| [[Користувач:Владислав_Глімбоцький|Владислав Глімбоцький]] | | [[Користувач:Владислав_Глімбоцький|Владислав Глімбоцький]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:2512420|Мельніченко Дар'я]] |
|[[Графічні формати | Графічні формати]] | |[[Графічні формати | Графічні формати]] | ||
| [[Користувач:Коршунова | Коршунова Ксенія]] | | [[Користувач:Коршунова | Коршунова Ксенія]] | ||
| Рядок 134: | Рядок 134: | ||
| [[Користувач:Мохонько Аліна|Мохонько Аліна]] | | [[Користувач:Мохонько Аліна|Мохонько Аліна]] | ||
| [[ЛР2 ОЗМ Мохонько Аліна]] | | [[ЛР2 ОЗМ Мохонько Аліна]] | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:2512420|Дар'я Мельніченко]] |
| [[Користувач:Кондратьєв Сергій|Кондратьєв Сергій]] | | [[Користувач:Кондратьєв Сергій|Кондратьєв Сергій]] | ||
| [[Користувач:Коршунова|Коршунова Ксенія]] | | [[Користувач:Коршунова|Коршунова Ксенія]] | ||
Версія за 11:44, 10 березня 2016
Зміст
Інформація:
| Головна: | Обробка зображень та мультимедіа |
| Хто: | Група ІН13 (36) |
Оцінки:
ЛР 2-3
ЛР 4-5
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Taste the rainbow | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | Колір у зображеннях | Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Данов Артем | Color filter | Глущенко Коля | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Мельніченко Дар'я | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міхав Володимир | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Носко Юлія | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | Колір у зображеннях | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
ЛР 6-8
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | Пишу, отже існую | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення текстової інформації | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 9-11
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення звуку | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 12-13
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | Представлення рухомого зображення | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
ЛР 14-16
| Студент | Робота | I місце | II місце | III місце | IV місце | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бабій Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бас Євген | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Бутенко Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Гавриленко Кирило | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глімбоцький Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Глущенко Микола | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Данов Артем | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Довгенко Володимир | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кондратьєв Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Кононов Павло | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Коршунова Ксенія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Лисков Сергій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мельніченко Дар'я | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Міхав Володимир | King`s Code | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | ||
| Міщенко Анастасія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Мохонько Аліна | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Носко Юлія | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Олійник Владислав | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Палій Вадим | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Тарасенко Андрій | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Толкач Едуард | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
| Туртуріка Віктор | прізвище | прізвище | прізвище | прізвище | |||
*натисність на синє поле, щоб відкрити випадаючий блок із таблицею потрібної Вам лабораторної роботи;