Відмінності між версіями «Користувач:3982182»
Матеріал з Вікі ЦДУ
3982182 (обговорення • внесок) |
3982182 (обговорення • внесок) (→Обробка зображень та мультимедіа) |
||
| (не показані 4 проміжні версії цього учасника) | |||
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
== Мої інтереси == | == Мої інтереси == | ||
==Обробка зображень та мультимедіа== | ==Обробка зображень та мультимедіа== | ||
| + | [[Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.]] | ||
{| class="wikitable" border="1" style="text-align:center" | {| class="wikitable" border="1" style="text-align:center" | ||
| Рядок 28: | Рядок 29: | ||
|- | |- | ||
| Виконана робота | | Виконана робота | ||
| − | | [[Користувач: | + | | [[Користувач:3982182|№1]] |
| [[Бородач мультмедіа лабораторна 2|№2]] | | [[Бородач мультмедіа лабораторна 2|№2]] | ||
| [[Бородач мультмедіа лабораторна 3 |№3]] | | [[Бородач мультмедіа лабораторна 3 |№3]] | ||
| [[Бородач мультмедіа лабораторна 4 |№4]] | | [[Бородач мультмедіа лабораторна 4 |№4]] | ||
| − | | [[Бородач мультмедіа лабораторна |№5]] | + | | [[Бородач мультмедіа лабораторна 5 |№5]] |
| − | | [[Бородач мультмедіа лабораторна |№6]] | + | | [[Бородач мультмедіа лабораторна 6 |№6]] |
| + | | [https://drive.google.com/open?id=1bLReNuv66_R3VNenGRFCd5RFIrwKN8tL №7] | ||
Поточна версія на 17:20, 25 травня 2018
Бородач Віталій Олександрович
Зміст
Про себе
Студент 3 курсу, групи ІН15Б.
Наша група
ІН15 (інформатика 2015 рік вступу)
Проекти в яких я беру участь
Мої роботи
Мої інтереси
Обробка зображень та мультимедіа
Обробка зображень та мультимедіа. І підгрупа. 2018р.
| Обробка зображень та мультимедіа | ||||||||
| Завдання | ЛР №1 | ЛР №2 | ЛР №3 | ЛР №4 | ЛР №5 | ЛР №6 | ЛР №7 | |
| Виконана робота | №1 | №2 | №3 | №4 | №5 | №6 | №7 | |