Відмінності між версіями «Файне місто Барселона»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 
+
Тих, хто приїхав вперше в Барселону відразу ж полонить загальна атмосфера життєрадісності, свободи і краси, що панує в католицькій столиці Іспанії. А ще всі гості Барселони мріють пройти шлях Колумба – від гавані до великого королівського палацу. Саме там великий мореплавець і першовідкривач Америки засвідчив свою повагу монархам Іспанії.
 
+
В нинішні часи Барселона являє собою досить космополітичне місто на березі моря з дуже жорстким транспортним трафіком. У години пік у центрі міста просто нікуди подітись від автомобілів, мотоциклів і мопедів. Нікуди подітись – майже буквально, бо Барселона має “поперечно-перпендекулярную” систему доріг, як у Нью-Йорку.
На цьому місці розмість статтю, у якій висвітліть свій досвід та враження, знайдені матеріали з історії рідного міста або села. Також у статтю добавте посилання на документи, що Ви створили і завантажили у різних ресурсах, таблицю (зразок поданий у завданні та нижче) та фотографії рідного краю.  
+
При цьому в Барселоні прямо в межах міста розташовані хороші чисті пляжі, а архітектура історичного центру та низки сучасних районів дивують навіть найдосвідченіших мандрівників.
 
+
Напевно ви переглянули фільм Вуді Алена, що нещодавно вийшов: “Вікі, Крістіна, Барселона”. Дійсно, Вуді Ален показав Барселону такою, як вона є. Єдине, що залишилось за кадром – транспортний трафік ввечері і вихідці з країн Африки, які продають наркотики також увечері і вночі. Але ці два фактори в сьогодення присутні практично в будь-якому європейському місті – від Лондону до Берліну і від Женеви до Парижу, тому їх можна опустити як не суттєві.
При складанні висновків до статті враховуйте, що задача роботи у проекті, дати відповіді на такі запитання:
+
 
+
ви знаєте історію рідного села?
+
*Які відомі люди Ваші земляки?
+
*Які історичні події пов'язані із вашим рідним селом?
+
*Які визначні події, явища і процеси відбувалися на території краю?
+
*Якими пам’ятками археології, історії, архітектури і містобудування, монументального мистецтва багате Ваше рідне місто?
+
*Якими пам’ятками природи багатий рідний край?
+
  
 
==Рідне місто або село на карті України  [https://www.google.com.ua/maps Google карти]==
 
==Рідне місто або село на карті України  [https://www.google.com.ua/maps Google карти]==

Версія за 08:58, 7 грудня 2017

Тих, хто приїхав вперше в Барселону відразу ж полонить загальна атмосфера життєрадісності, свободи і краси, що панує в католицькій столиці Іспанії. А ще всі гості Барселони мріють пройти шлях Колумба – від гавані до великого королівського палацу. Саме там великий мореплавець і першовідкривач Америки засвідчив свою повагу монархам Іспанії. В нинішні часи Барселона являє собою досить космополітичне місто на березі моря з дуже жорстким транспортним трафіком. У години пік у центрі міста просто нікуди подітись від автомобілів, мотоциклів і мопедів. Нікуди подітись – майже буквально, бо Барселона має “поперечно-перпендекулярную” систему доріг, як у Нью-Йорку. При цьому в Барселоні прямо в межах міста розташовані хороші чисті пляжі, а архітектура історичного центру та низки сучасних районів дивують навіть найдосвідченіших мандрівників. Напевно ви переглянули фільм Вуді Алена, що нещодавно вийшов: “Вікі, Крістіна, Барселона”. Дійсно, Вуді Ален показав Барселону такою, як вона є. Єдине, що залишилось за кадром – транспортний трафік ввечері і вихідці з країн Африки, які продають наркотики також увечері і вночі. Але ці два фактори в сьогодення присутні практично в будь-якому європейському місті – від Лондону до Берліну і від Женеви до Парижу, тому їх можна опустити як не суттєві.

Рідне місто або село на карті України Google карти

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Таблиця "Найважливіші події на території рідного краю"

Дата Історична подія


Ресурси:

  • Посилання на презентацію у Google Диск;
  • Посилання на власний фотоальбом у Google Диск;
  • Посилання на власний блог у Blogger;
  • Посилання на добірку відеоматеріалів;
  • Посилання на опитування або анкету у Google Форми;
  • Посилання на спільний груповий постер.



Сторінка проекту Проект "Моє рідне місто або село"

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка