Відмінності між версіями «Проект "Моє рідне місто або село"»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
м (Захист на Проект "Моє рідне місто або село" встановлено ([Редагування=Дозволено тільки адміністраторам] (безстроково) [Перейменування=Доз)
 
(не показані 14 проміжних версій 4 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Моє рідне місто Кіровоград'''
+
[[Зображення:Gerbcity.gif|right|250px]]
 +
<font face="Comic Sans MS" color="#990000" size="3">Батьківщина для кожного з нас бере початок від тепла рідної домівки, тихої материнської пісні, чистої рідної мови. І хоч би де ми не перебували, куди б не пролягли наші нелегкі життєві дороги, ми завжди, хоча б у думках, повертаємось до рідних місць.
 +
</font>
  
===Географія і клімат===
+
Населені пункти, як і люди, мають свою життєву історію, історію, яка є неповторною за своїм колоритом, зі своїми радощами й печалями.  Вона манить у минуле, зове сучасників доторкнутись до святої спадщини предків, пробуджує інтерес до незвіданих пластів життя рідного  народу. Чим дальше віддаляє нас час від подій минулого, тим більш величними постають вони в нашій уяві. Час може загладити рани від пережитого, але не в силі применшити велич подій минулого. Досконало зрозуміти сучасне не можна без знання історії рідного краю. Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не знаєш багатовікової історії свого рідного села, своєї родини. 
Геологічна будова, ґрунти і корисні копалини[ред. • ред. код]
+
Геологічна будова території Кіровограда зумовлена його розташуванням на площі Українського кристалічного щита та його структурної одиниці — Кіровоградського тектонічного блоку, в основі якого лежить давній докембрійський фундамент, складений гранітами, гнейсами, чарнокітами, габро-лабрадоритами.
+
Історія населених пунктів (міст і сіл) має надзвичайно важливе науково-пізнавальне і виховне значення. Адже в населених пунктах з найдавніших часів жили, працювали і творили історію люди. Міста завжди були осередками освіти і культури, відігравали важливу роль у розвитку економіки краю і держави, забезпечували їх обороноздатність. Саме населені пункти були і залишаються своєрідними точками опори у історичному просторі людського буття.
[[Файл:600x-Flag of Kirovo22grad.svg.png|міні]]
+
 
 +
На території України більш як 30 тисяч великих і малих міст і сіл. У їх числі понад 800 міст, селищ міського типу, яким минуло понад 300 років. Рішенням Кабінету Міністрів від 26 серпня 2001 року вони включені перелік історичних міст. Деякі з них відсвяткували свій тисячолітній ювілей, а частина наближається до цієї дати. 39 найстаровинніших українських міст рішенням Уряду взято під державну охорону. Крім того, в Україні понад 5000 сіл, яким теж понад 300 років.
 +
[[Зображення:358.jpg|right|450px|]]
 +
----
 +
Давайте знайдемо свої відповіді на такі запитання:
  
Ґрунти — чорноземи звичайні, глибокі мало- і середньогумусні на лесових породах. Мають високу природну родючість, хоч в орному шарі розпушені і частково втратили в минулому грудкувату структуру.
+
*А ви знаєте історію рідного села?
 +
*Які відомі люди Ваші земляки?
 +
*Які історичні події пов'язані із вашим рідним селом?
 +
*Які визначні події, явища і процеси відбувалися на території краю?
 +
*Якими пам’ятками археології, історії, архітектури і містобудування, монументального мистецтва багате Ваше рідне місто?
 +
*Якими пам’ятками природи багатий рідний край?
  
Корисні копалини на території і в околицях Кіровограда представлені, перш за все, будівельною сировиною. Відомими є Кіровоградські родовище вогнетривких глин і гранітне родовище, розташоване на правому березі ріки Сугоклії. Енергетичні запаси надр міста представлені покладами бурого вугілля (Балашівсько-Кіровоградське родовище) та урану. Є поклади високоякісного піску, придатного для виробництва скла.
+
----
  
===Клімат===
+
<b><font face="Bookman Old Style" color="#2E8B57">[[Сторінка координування проекту "Моє рідне місто або село"]] </font></b>
  
Клімат Кіровограда обумовлений його розташуванням у степовій зоні. Середня температура січня становить −5,6˚C, липня +20,2˚C. Середньорічна кількість опадів — 474 мм[8] (у середньому за рік у місті спостерігається 130 днів з опадами), найменше — у березні та жовтні, найбільше — у липні.
+
<b><font face="Bookman Old Style" color="#2E8B57" size=4>[[Колекція "Сторінки історії моєї Батьківщини"]]</font></b>
  
Найнижча середньомісячна температура повітря в січні (−15,1 °C) зафіксована 1963 року, найвища (+1,6 °C) — 2007 року. Найнижча середньомісячна температура в липні (+17,6 °C) спостерігалась у 1912 році, найвища (+25,6 °C) — в 1936 році. Абсолютний мінімум температури повітря (−35,3 °C) зафіксовано 9 січня 1935 року, абсолютний максимум (+38,7 °C) — 27 липня 1909 року і 20 серпня 1929 року[7].
+
----
 +
<center><i><b><font color="#660066"  size="5">Завдання проекту «Моє рідне місто або село»</font></b></i></center>
  
За останні 100—120 років температура повітря в Кіровограді, так само як і в цілому на Землі, має тенденцію до підвищення. Протягом цього періоду середньорічна температура повітря підвищилася щонайменше на 1,0 °C. Найтеплішим за всю історію спостережень виявився 2007 рік. Більшим у цілому є підвищення температури в першу половину року[7].
 
  
Переважні напрями вітрів узимку — північно-західні, влітку — південні. Найбільша швидкість вітру — в лютому, найменша — влітку. У січні вона в середньому становить 4,5 м/с, у липні — 3,4 м/с
+
<font face="Comic Sans MS" color="#008B8B" size="3">У мережі інтернет, у бібліотеках та архівах рідного міста або села здійснити пошук  даних, що описують історичні події, внесок у розвиток української і світової культури митців краю, економічні досягнення на території краю, природні багатства тощо.</font>
  
===Адміністрація===
+
#Знайти своє рідне місто або село на карті України за допомогою сервісу '''Карти Google''' [http://google.com.ua Google]. Зробити фотокопію карти і зберегти.
 
+
#Створити статтю на Вікі-КДПУ, у якій висвітлити свій досвід та враження від реалізованого проекту за зразком [[Шаблон:Сторінка проекту "Моє рідне місто або село"]]. Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".  
Докладніше: Кіровоградська міська рада та Міські голови Кіровограда
+
#Добавити посилання на свою сторінку користувача у розділі [[Сторінка координування проекту "Моє рідне місто або село"]].
До складу Кіровоградської міської ради[13] входять 76 депутатів, що обираються громадою міста строком на 5 років. Секретарем Кіровоградської міської ради є Волков Ігор Вікторович[14].
+
#Переглянути веб-ресурс [https://google.com.ua Google] та зареєструватися.
 
+
#Зробити висновки із проведеного дослідження, які представити у вигляді презентації [[Критерії оцінювання презентації до проекту "Моє рідне місто або село"]]. [http://demo.e-learningcenter.ru/src/simple_tips_for_beautiful_presentation_web/story.html Поради для створення гарних презентацій]
Виконавчу владу в місті очолює міський голова[15] та Виконавчий комітет, який складається з 15 членів[16]. Йому підпорядковані 5 департаментів, кожен з яких відповідає за певну сферу міського життя: економіки та фінансів; житлово-комунального господарства; розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку; містобудування та капітального будівництва; адміністративний; 8 управлінь, 10 відділів, 2 служби (контрольна й у справах дітей), реєстраційна палата та міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
+
#Завантажити презентацію до проекту "Моє рідне місто або село" у '''Google Диск'''. Посилання на презентацію розмістити у власній статті на Вікі-КДПУ.
 
+
#Переглянути веб-ресурс для ведення веб-щоденника [http://www.blogger.com Blogger] (можна також завантажити зі сторінок Google).
Мером Кіровограда (з листопада 2010 року) був Олександр Саінсус, член Партії регіонів. За результатами виборів до місцевих органів влади, що відбулися 31 жовтня 2010 року до Кіровоградської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі було обрано 38 депутатів, що представляють 6 політичних партій, та 38 депутатів, обрані в одномандатних мажоритарних виборчих округах. Партійний склад міської ради такий: Партія регіонів (40 депутатів, з них 14 за партійними списками), ВО «Батьківщина» (18 депутатів, з них за партійними списками — 12), Фронт Змін (5 депутатів, з них за партійними списками — 4), Солідарність жінок України (3 депутати за партійними списками), Сильна Україна (3 депутати, з них 2 за партійними списками) Комуністична партія України та Соціалістична партія України (по 2 депутати за партійними списками), Народна партія і Партія «Солідарність» мають по 1 депутату, обраному за мажоритарними округами[17].
+
#Створити власний блог, у якому написати допис про історію рідного міста або села. Бажано додати до блогу фото, посилання на презентацію та інші матеріали.  
 
+
#Посилання на  блог розмістити на власній сторінці користувача у '''Вікі-КДПУ''' та на власній сторінці проекту "Моє рідне місто або село".  
29 травня 2014 року Кіровоградська міська рада прийняла відставку міського голови Олександра Саінсуса[2]. Керувати міським господарством до
+
#Переглянути приклади анкет та питальників: [https://docs.google.com/forms/d/1E8I3By9NeZWm_67ZSevdHKI_L0y0SIpv5J9Gae6_WlA/viewform Опитування "Подорожі"], [https://docs.google.com/forms/d/1rMGfi3Jd5SW2gBZ1mZu1bH13jbJea1n54T4_VtKGAlo/viewform Опитувальник], [https://docs.google.com/forms/d/1vy_eivMywkoWjN6lwNxffVZBZAbjbMNeS6rrHW_KwRw/viewform Анкета про парфуми] та [https://docs.google.com/forms/d/1tTa2zeD09O-ISje3gonR1SpRpqJii6-z6wsr1YsVAK8/viewform Опитування "Невербальне спілкування"].
наступних виборів міського голови відповідно до чинного законодавства буде секретар міської ради Іван Марковський.
+
#Дібрати матеріал для власної анкети з проблем пов'язаних із рідним містом або селом (3-7 запитань). Створити опитувальник у  '''Google Диск Форми'''. Посилання розмістити на власній сторінці користувача у Вікі-КДПУ та на власній сторінці проекту "Моє рідне місто або село" .
 
+
#Створити власний фотоальбом до проекту "Моє рідне місто або село", у якому розмістити  фотографії та ілюстрації до проекту (не менше 5 фото). Посилання на власний фотоальбом розмістити у власній статті у Вікі-КДПУ (фотоальбом можна зберігати у  ресурсі на власний вибір).
===Медицина===
+
#Переглянути веб-ресурси для збереження відеозаписів, наприклад [http://www.youtube.com YouTube]. Дібрати цікаві відеоролики пов'язані з історією рідного краю. Якщо у Вас є власний відеозапис свого рідного села або міста, то розмістіть його у ресурсі. Посилання на власний та знайдені відеороліки розмістити у власній вікі-статті до проекту та блозі.
 
+
#Проаналізувавши знайдені дані про історію рідного міста або села, укласти хронологічну таблицю "Найважливіші події на території рідного краю" (можна змінювати шаблон таблиці) і розмістити її у власній вікі-статті:
Міську лікарню в Кіровограді (тоді Єлисаветграді) було відкрито в 1823 році — вона була на 54 ліжка, за лікування в ній треба було платити 30 копійок на день для місцевого населення і 50 — для приїжджих[8].
+
 
+
Нині охорону здоров'я в Кіровограді здійснюють 17 закладів лікувального і профілактичного спрямування. Серед них:
+
 
+
Перша міська лікарня;
+
КЗ «Поліклінічне об'єднання м. Кіровограда»;
+
Центральна міська лікарня;
+
Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги і станція ШМД;
+
5-та міська поліклініка;
+
2 пологових будинки;
+
дитяча поліклініка № 1 і дитяча міська лікарня;
+
декілька стоматологічних поліклінік, в тому числі і дитяча, міськтубдиспансер та деякі інші спеціалізовані медзаклади
+
У Кіровограді (та його околицях) діють 11 музеїв:
+
 
+
===Музеї та бібліотеки===
+
 
+
обласний краєзнавчий музей;
+
на правах відділів краєзнавчого музею:
+
заповідник-музей «Хутір Надія»;
+
меморіальний музей М. Л. Кропивницького;
+
музей історії українського хореографічного мистецтва;
+
обласний художній музей;
+
художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна;
+
музей Генріха Нейгауза;
+
літературно-меморіальний музей Івана Карпенка-Карого;
+
музей музичної культури імені Кароля Шимановського;
+
народний меморіальний музей Юлія Мейтуса;
+
історичний музей «Євреї Єлисаветграда».
+
Окрім фінансованих з міського бюджету, є низка відомчих музеїв, деякі з яких відкриті для загального огляду, — серед них Музей історії заводу «Червона зірка» та Музей Кіровоградської обласної лікарні[74]. Велике й цінне зібрання стародруків зберігається у відділі краєзнавства та рідкісної книги обласної універсальної бібліотеки ім. Д. I. Чижевського.
+
 
+
Серед сучасних кіровоградських краєзнавців та істориків — Юрій Матівос, Сергій Шевченко, Анатолій Авдєєв, Василь Бондар, Костянтин Шляховий[75], Юрій Тютюшкін[76], Павло Босий тощо.
+
 
+
У Кіровограді діє розгалужена мережа бібліотечних закладів. Головні бібліотеки міста і регіону[77]:
+
 
+
===Спорт===
+
 
+
Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24)[78];
+
Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка (вул. Декабристів, 6/15);
+
Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А. П. Гайдара (вул. Шевченка 5/22).
+
У Кіровограді розвивається як професіональний, так і аматорський спорт, для чого створено і діє відповідна спортивна інфраструктура.
+
[[Файл:Zirka 11Stadium.jpg|right]]
+
Спортивні споруди Кіровограда (станом на кінець 2000-х років):
+
4 стадіони;
+
202 спортивних майданчики;
+
1 водноспортивна база;
+
4 тенісних корти;
+
8 футбольних полів;
+
20 стрілецьких тирів;
+
66 спортивних залів;
+
93 приміщення для занять фізкультурно-оздоровчою роботою, серед яких 48 обладнані тренажерами;
+
плавальний басейн;
+
атлетичне містечко з тренажерним обладнанням;
+
4 футбольних поля зі штучним покриттям[8]
+
У вказаний період у місті працювало 13 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 1 — ШВСМ, в яких займається 6,6 тис. дітей. Залученню дітей до занять спортом сприяє робота фізкультурно-спортивних товариств, спортивних клубів та громадських об'єднань.
+
 
+
Центральною спортивною ареною Кіровограда є футбольний стадіон «Зірка» місткістю в 14 628 глядачів[91], що є домашнім полем для футбольного клубу першої ліги «Зірка».
+
 
+
Розвиток професіонального спорту в Кіровограді відбувається здебільшого на базі СДЮШОР «Надія», що має у своєму розпорядженні велику багатофункціональну спортивну споруду.
+
 
+
У Кіровограді є давні бейсбольні традиції. Кіровоградці є 12-разовими чемпіонами України та багаторазовими володарями Кубку України[92].
+
 
+
==Рідне місто або село на карті України  [http://google.com.ua Google] (вставити фотокопію карти)==
+
 
+
 
+
 
+
==Таблиця "Найважливіші події на території рідного краю"==
+
  
 
<TABLE BORDER>
 
<TABLE BORDER>
Рядок 107: Рядок 52:
  
 
  <TR>
 
  <TR>
   <TD  height=24px;>Заснування у  </TD><TD> 1754    </TD>  
+
   <TD  height=24px;>   </TD><TD>     </TD>  
 
  </TR>
 
  </TR>
 
   
 
   
<TR><TD height=24px>Статус міста з      </TD><TD>   1784  </TD></TR>
+
<TR><TD height=24px>       </TD><TD>   </TD></TR>
<TR><TD height=24px> Відкриття першого українського театру    </TD><TD> 1882  </TD></TR>
+
<TR><TD height=24px>     </TD><TD>   </TD></TR>
<TR><TD height=24px> епохальним став запуск  підприємства англійців Братів Ельворті    </TD><TD>  1874 </TD></TR>
+
<TR><TD height=24px>       </TD><TD>  </TD></TR>
<TR><TD height=24px>   відкрито електричний трамвай    </TD><TD> 1897  </TD></TR>
+
<TR><TD height=24px>       </TD><TD>   </TD></TR>
<TR><TD height=24px> Окуружний центр УСРР    </TD><TD> Від 1923  </TD></TR>
+
<TR><TD height=24px>       </TD><TD>   </TD></TR>
<TR><TD height=24px> з новим перейменуванням на Кіровоград  стало обласним центром    </TD><TD> 1939   </TD></TR>
+
<TR><TD height=24px>       </TD><TD>  </TD></TR>
<TR><TD height=24px> Рада Народних Комісарів УСРР прийняла постанову про відкриття у місті інституту народної освіти    </TD><TD> 1930   </TD></TR>
+
<TR><TD height=24px>       </TD><TD>  </TD></TR>
<TR><TD height=24px> Стоврення кіровоградського музичного училища  </TD><TD> 1959  </TD></TR>
+
 
</TABLE>
 
</TABLE>
  
  
 +
[[Зображення:Goruprava.jpg|right|340px|]]
 +
 +
<b><font face="Bookman Old Style" color="#008B8B">Критеріїї оцінювання завдань проекту:</font></b>
 +
 +
*посилання на власну сторінку із [[Сторінка координування проекту "Моє рідне місто або село"]] - 1 бал;
 +
*презентація - від 2 до 3 балів;
 +
*фотокопія карти у блозі та у вікі-статті - 2 бали;
 +
*веб-фотоальбом - 1-2 бали;
 +
*добірка відеоматеріалів - до 2 балів;
 +
*блог проекту - 2-4 бали;
 +
*група або запис (пост) у соціальній мережі - 2 бали;
 +
*опитування або анкета у Google Форми - 2-3 бали;
 +
*вікі-стаття до проекту -  до 10 балів;
 +
**текст (заголовки, списки) - 2 бали;
 +
**фото (від 2- до 5) - 2 бали;
 +
**таблиця - до 2 балів;
 +
**посилання на ресурси - до 2 балів.
  
=='''Ресурси:'''==
 
  
*Посилання на презентацію  у [https://owncloud.kspu.kr.ua/public.php?service=files&t=01b517d98f3e1420c328bdfff7407d5c];
+
Бажаю успіхів! --Копотій Вікторія 17:45, 23 вересня 2014 (EEST)
  
*Посилання на власний фотоальбом у  [https://owncloud.kspu.kr.ua/public.php?service=files&t=0d999eddedf35cc94bed0408f2397cd5];
 
  
*Посилання на власний блог у [http://kirovogradromchik.blogspot.com/2014/12/blog-post.html];
 
  
*Посилання на добірку відеоматеріалів
+
[[Зображення:Photo 1.jpg|left|550px|]]
  
*Посилання на опитування або анкету у Google Форми;
+
[http://kspu.kr.ua/ Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка]
  
*Посилання на спільний груповий постер.
+
[[Категорія: Проект]]

Поточна версія на 10:46, 6 жовтня 2016

Gerbcity.gif

Батьківщина для кожного з нас бере початок від тепла рідної домівки, тихої материнської пісні, чистої рідної мови. І хоч би де ми не перебували, куди б не пролягли наші нелегкі життєві дороги, ми завжди, хоча б у думках, повертаємось до рідних місць.

Населені пункти, як і люди, мають свою життєву історію, історію, яка є неповторною за своїм колоритом, зі своїми радощами й печалями. Вона манить у минуле, зове сучасників доторкнутись до святої спадщини предків, пробуджує інтерес до незвіданих пластів життя рідного народу. Чим дальше віддаляє нас час від подій минулого, тим більш величними постають вони в нашій уяві. Час може загладити рани від пережитого, але не в силі применшити велич подій минулого. Досконало зрозуміти сучасне не можна без знання історії рідного краю. Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не знаєш багатовікової історії свого рідного села, своєї родини.

Історія населених пунктів (міст і сіл) має надзвичайно важливе науково-пізнавальне і виховне значення. Адже в населених пунктах з найдавніших часів жили, працювали і творили історію люди. Міста завжди були осередками освіти і культури, відігравали важливу роль у розвитку економіки краю і держави, забезпечували їх обороноздатність. Саме населені пункти були і залишаються своєрідними точками опори у історичному просторі людського буття.

На території України більш як 30 тисяч великих і малих міст і сіл. У їх числі понад 800 міст, селищ міського типу, яким минуло понад 300 років. Рішенням Кабінету Міністрів від 26 серпня 2001 року вони включені перелік історичних міст. Деякі з них відсвяткували свій тисячолітній ювілей, а частина наближається до цієї дати. 39 найстаровинніших українських міст рішенням Уряду взято під державну охорону. Крім того, в Україні понад 5000 сіл, яким теж понад 300 років.

358.jpg

Давайте знайдемо свої відповіді на такі запитання:

  • А ви знаєте історію рідного села?
  • Які відомі люди Ваші земляки?
  • Які історичні події пов'язані із вашим рідним селом?
  • Які визначні події, явища і процеси відбувалися на території краю?
  • Якими пам’ятками археології, історії, архітектури і містобудування, монументального мистецтва багате Ваше рідне місто?
  • Якими пам’ятками природи багатий рідний край?

Сторінка координування проекту "Моє рідне місто або село"

Колекція "Сторінки історії моєї Батьківщини"


Завдання проекту «Моє рідне місто або село»


У мережі інтернет, у бібліотеках та архівах рідного міста або села здійснити пошук даних, що описують історичні події, внесок у розвиток української і світової культури митців краю, економічні досягнення на території краю, природні багатства тощо.

  1. Знайти своє рідне місто або село на карті України за допомогою сервісу Карти Google Google. Зробити фотокопію карти і зберегти.
  2. Створити статтю на Вікі-КДПУ, у якій висвітлити свій досвід та враження від реалізованого проекту за зразком Шаблон:Сторінка проекту "Моє рідне місто або село". Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".
  3. Добавити посилання на свою сторінку користувача у розділі Сторінка координування проекту "Моє рідне місто або село".
  4. Переглянути веб-ресурс Google та зареєструватися.
  5. Зробити висновки із проведеного дослідження, які представити у вигляді презентації Критерії оцінювання презентації до проекту "Моє рідне місто або село". Поради для створення гарних презентацій
  6. Завантажити презентацію до проекту "Моє рідне місто або село" у Google Диск. Посилання на презентацію розмістити у власній статті на Вікі-КДПУ.
  7. Переглянути веб-ресурс для ведення веб-щоденника Blogger (можна також завантажити зі сторінок Google).
  8. Створити власний блог, у якому написати допис про історію рідного міста або села. Бажано додати до блогу фото, посилання на презентацію та інші матеріали.
  9. Посилання на блог розмістити на власній сторінці користувача у Вікі-КДПУ та на власній сторінці проекту "Моє рідне місто або село".
  10. Переглянути приклади анкет та питальників: Опитування "Подорожі", Опитувальник, Анкета про парфуми та Опитування "Невербальне спілкування".
  11. Дібрати матеріал для власної анкети з проблем пов'язаних із рідним містом або селом (3-7 запитань). Створити опитувальник у Google Диск Форми. Посилання розмістити на власній сторінці користувача у Вікі-КДПУ та на власній сторінці проекту "Моє рідне місто або село" .
  12. Створити власний фотоальбом до проекту "Моє рідне місто або село", у якому розмістити фотографії та ілюстрації до проекту (не менше 5 фото). Посилання на власний фотоальбом розмістити у власній статті у Вікі-КДПУ (фотоальбом можна зберігати у ресурсі на власний вибір).
  13. Переглянути веб-ресурси для збереження відеозаписів, наприклад YouTube. Дібрати цікаві відеоролики пов'язані з історією рідного краю. Якщо у Вас є власний відеозапис свого рідного села або міста, то розмістіть його у ресурсі. Посилання на власний та знайдені відеороліки розмістити у власній вікі-статті до проекту та блозі.
  14. Проаналізувавши знайдені дані про історію рідного міста або села, укласти хронологічну таблицю "Найважливіші події на території рідного краю" (можна змінювати шаблон таблиці) і розмістити її у власній вікі-статті:
Дата Історична подія


Goruprava.jpg

Критеріїї оцінювання завдань проекту:

  • посилання на власну сторінку із Сторінка координування проекту "Моє рідне місто або село" - 1 бал;
  • презентація - від 2 до 3 балів;
  • фотокопія карти у блозі та у вікі-статті - 2 бали;
  • веб-фотоальбом - 1-2 бали;
  • добірка відеоматеріалів - до 2 балів;
  • блог проекту - 2-4 бали;
  • група або запис (пост) у соціальній мережі - 2 бали;
  • опитування або анкета у Google Форми - 2-3 бали;
  • вікі-стаття до проекту - до 10 балів;
    • текст (заголовки, списки) - 2 бали;
    • фото (від 2- до 5) - 2 бали;
    • таблиця - до 2 балів;
    • посилання на ресурси - до 2 балів.


Бажаю успіхів! --Копотій Вікторія 17:45, 23 вересня 2014 (EEST)


Photo 1.jpg

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка