Стаття до проекту "Штучний Інтелект"Алієва Анастасія,2018

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Життя та технології не стоять на місці вони рухаються в ногу з часом. Ми живемо в еру техніки, яка повсюду вона оточує нас кожної хвилини, чи то телефон чи ноутбук, телевізор, тощо.
Iskusstvennyy-intellekt02.jpg

Технології потенційно здатні кардинально змінити наше життя:

  • Безпілотні автомобілі
  • Доповнена реальність
  • Віртуальна реальність
  • Генетична модифікація людей
  • Космічні подорожі та колонізація
  • Кінець природного старіння

Штучний інтелект для повсякденного життя. В майбутньому штучний інтелект буде в 1000 раз кращий і розумніший, ніж зараз , адже наданий момент він знаходиться в маштабному розвитку та стає популярним з кожним днем. Наразі немає такої людини яка б не залежала від гаджету, тому що всі неначе залежні від нього"зомбі". Вчені кажуть, найстрашніше не те, що штучний інтелект отримає надрозум, а те, що з часом він почне виконувати задану йому програму занадто ефективно. Наприклад, ми створимо робота і запрограмуємо його вирубувати ліс. З часом він почне обраховувати як виконувати це завдання більш ефективно, тобто витрачати менше часу і робити менше дій. Ось тут і виникає проблема. А якщо робот вирішить, що ефективність роботи збільшиться, якщо вбити усіх тварин у цьому лісі? Або швидкість доставки деревини до складу можна збільшити, якщо знищити усі села, що знаходяться на цьому шляху.

Кишенькові друзі – чатботи набувають популярності Незважаючи на те, що чатботи все ще мають багато недоліків, їхнє запровадження набуває дедалі ширшої популярності. Багато хто розробляє їх для різних цілей: наприклад, чатботи використовує веб-сайт для пошуку авіаквитків Scyscanner або соціальна мережа Facebook, яка, попри численні невдачі, наразі тестує новий підхід у розробці чатботу. Метою корпорації є навчити програму говорити, як людина, повідомляє видання The Economic Times.- так вважають вчені з сайту [[1]]

Тепер завдяки гаджетам ми можемо розмовляти з ним, створювати та обробляти круті фотографі,користуватися соц-мережами.
5434-17.jpg

Штучний інтелект писатиме музику та книги Є думки, що штучний інтелект має унікальну здатність писати індивідуальні книжки та музику в залежності від вподобань людини. Нещодавно йому вже вдалося створити колискову, яка, за словами медичної компанії, що керує проектом, має лікувальний ефект. На своєму сайті компанія запропонувала людям випробувати для засинання дві версії колискових: одну, повністю написану штучним інтелектом, а іншу – професійними музикантами, та вирішити, яка допомагає більше.Штучний інтелект також зміг написати власний блек-метал альбом «Coditany of Timeness». Йому дали проаналізувати композиції інших популярних виконавців в цьому жанрі, в результаті чого той написав свій альбом з п'яти композицій.

Більше того, згідно з дослідженнями McKinsey & Company, штучний інтелект проявив здатність виявляти, що саме впливає на емоції людей, а це свідчить про те, що незабаром компанії за його допомогою вироблятимуть контент, який маніпулюватиме людськими емоціями краще, ніж міг би вигадати будь-який режисер. -пишуть журналісти сайту [[2]]