Стаття до проекту: "соціальні мережі" Момонт Юлії

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

На цьому місці розмість статтю, у якій висвітліть свій досвід та враження від проведеного дослідження із соціальними мережами. Також у статті розмістіть посилання на документи, що Ви створили або розмістили у різних ресурсах, та порівняльну таблицю (зразок поданий у завданні). У висновках статті зробити порівняння досліджуваних соціальних мереж. Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".

При складанні висновків до статті враховуйте, що задача роботи у проекті, дати відповіді на такі запитання:

  • Як соціальна мережа сприяє професійній самореалізації?
  • Які можливості надає соціальна мережа людині для самопрезентації?
  • Яка справжня мета соціальних мереж?
  • Чи вистачає нам культури підчас спілкування спілкування у соціальних мережах?
  • Чи може міжнародне спілкування в соціальних мережах вплинути на культурний розвиток особистості?
  • Соціальні мережі - це місце для спілкування чи знайомств чоловіків та жінок?
  • Чи є справжні друзі й люди у соціальних мережах?
Social-media-image.jpg

Де ви зараз? На «Однокласниках», «Вконтакті» чи просто блукаєте в безмежних хаосних нетрях інтернету? Безліч нас шукає спілкування, уникає самотності, убиває час на різноманітних сайтах.

Можна дивитись фільми, відео онлайн, слухати музику, обмінюватись повідомленнями, а ще – фотки, друзі, ігри, картинки і т.д. Чого ще можна бажати сучасній людині? Всі соціальні мережі об’єднують загальну людську громаду, з одного боку зближують, згуртовують, групують, а з іншого - нівелюють особистість, характер, емоції, почуття. В мережі всі рівні, як при хорошій моделі комунізму. Є одне питання, яке хвилює мій мозок і тривожить мою юну душу: як впливає віртуальне спілкування на реальні стосунки? Кожен знає, що певний вплив має присутність, але який саме?

На приклад, цікавими є дослідження голландського професора Пауля Кіршнера щодо негативного впливу соціальної мережі «Facebook» на успішність сучасної молоді, зокрема на студентів. Він довів, що оцінки студентам, які готуються до занять за комп’ютером, не відключившись від соцмережі, в середньому на 20 відсотків нижчі, ніж у звичайних студентів, які не користуються «Facebook».

Зазначу також, що як повідомлялось раніше, користувачі соціальних мереж на зразок популярних «Facebook» і «MySpace» ризикують захворіти на рак. Такого висновку дійшов психолог Арік Сігман. Сігман вважає, що спілкування в соціальних мережах призводить до того, що люди починають вести ізольоване від суспільства життя і все частіше надають перевагу віртуальним пристрастям над реальним спілкуванням з живими людьми.

Тим часом у відповідь на заяви Сігмана, один із авторів TechRadar вже знайшов дієві ліки проти негативного впливу соціальних мереж. "Якщо «Facebook» викликає рак, то інтернет-порно може стати чудовим способом його попередити", - заявив він, посилаючись на дослідження вчених з Центру вивчення раку в Мельбурні. Згідно з результатами їхніх досліджень, регулярна мастурбація скорочує ризик захворіти на рак простати.

Негативним впливом також є психологічна залежність, марна трата часу, шкода для здоров я, інтелектуальна деградація, можливо, є ще щось. Позитивного прикладу не хочеться згадувати, тому що для кожного він свій і всі його прекрасно знають. Не прийміть мою статтю за мавпування, я користувалась інформацією різних авторів і досліджень, щоб як найкраще і доступніше піднести цю актуальну зараз, як на мій погляд, проблему. Користуйтесь з розумом, думаю це найкраща порада для всіх.

Tabl momont.JPG