Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Талалай Ірина, 2018

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук



Назва навчальної теми

Shopping

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика, психологія

Вік учнів, клас

9-11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Мета проекту – подальший розвиток лексичних та граматичних конструкцій з теми «Покупки, розвиток навички складати ситуативні діалоги та відтворювати їх на практиці; удосконалення навичок аудіювання та говоріння, роботи в групі, підвищення загального інтересу до вивчення мови. Робота над проектом розпочинається зі вступної презентації вчителя, де він з’ясовує загальні питання з теми, а саме: скільки часу займає шопінг у розпорядку дня учнів, які види магазинів вони знають, а також чи могли б учні уявити своє життя без магазинів. Далі учням пропонується створити власну презентацію на одну з поданих тем: 1. « Я – власник магазину і це… ( оберіть певний вид крамниці та поясніть свій вибір). 2. « Магазин моєї мрії».

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження

План вивчення

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учні оцінюються за наступними критеріями:спочатку учні заповнюють опитувальник визначення навчальних потреб. Далі, після пошуку та обробки інформації учні виконують завдання поточного контролю, що включають тести на знання лексичного матеріалу, вживання умовних речень в усному мовленні, та вміння аналізувати знайдену інформацію. До того ж учні будуть оцінюватись за вмінням працювати самостійно та творчу діяльність. Наприкінці роботи проводиться опитування і завершується робота з таблицею ЗХД, відбувається захист проекту. Оцінка проекту залежить від вільності викладення, граматичної акуратності, та релевантності інформації. Для додаткових балів учні можуть створити презентацію. Підсумкова оцінка виставляється як середнє арифметичне за всі види оцінювання.

Опитувальник

Підсумковий тест

Таблиця ЗХД

Оцінювання презентації

Поточний тест Журнал

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів та вчителя

     Робота проекту починається з перегляду презентації вчителя, що включає в себе постановку ключового та тематичного питання. 

Діяльність учнів:

  • Обговорення ключового та тематичного питання
  • Пошук інформації
  • Вивчення лексичного мінімуму
  • Виконання поточних тестів
  • Захист учнями власних презентацій

Для того щоб надати навчальному процесу більшої структурованості та чіткості, кожне із запропонованих завдань супроводжуватиметься чіткими інструкціями.

Фасилітація. Карта проекту Талалай, 2018

Вчительська презентація

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ірина Талалай


Навчальний заклад

Центральноукраїнський державний педагогічний університет

Місто\село, район, область

місто Кропивницький

Контактні дані

Відомості про тренінг

Програма Intel «Навчання для майбутнього» в Україні

Програма складається з 64 годин очного навчання з дванадцаті модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень. Основна увага приділяється педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики відчизняної школи. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.

Дати проведення тренінгу

з 5 по 9 лютого 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Дроговоз Наталія Анатоліївна

Степаненко Аліна В’ячеславівна