Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Каретна Світлана Вікторівна (2018 рік)

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошукНазва навчальної теми

Кафе "Математичне"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Міжпредметний проект, який об’єднує математику, тема: «Ознайомлення із взаємопов'язаними величинами: ціна, кількість, вартість», трудове навчання та інформатику.

  • Основний предмет: математика
  • Другорядні: трудове навчання, інформатика

Вік учнів, клас

3-Б клас, (9-10 років)

Стислий опис проекту

Проект створений для учнів 3го класу. У процесі розробки проекту учні проходять ознайомлення з темою проекту та його описом, потім проходять анкетування. На уроках трудового навчання працюють над виробами для кафе, на уроках інформатики над створенням презентацій( Цікаві відомості) та буклетів (рекламних вивісок для кафе). Далі учні приймають участь у вікторині, куди входить показ презентацій груп та в обігруванні кафе.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту вчитель проводить опитування. Упродовж всієї навчальної теми проводиться спостереження, щоб допомогти учням розвивати навички мислення, навички 21 століття. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель пропонує заповнити опитувальник у вигляді тестів, усні відповіді та результати тестування учнів оброблюються вчителем , щоб використати ці нотатки та результати тестів для подальшого планування своєї діяльності. Учні з самого початку роботи над проектами складають разом з вчителем спільний план виконання своїх проектів: контрольний список до оцінювання презентації, контрольний список для оцінювання виробів та рекламної вивіски, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Остаточна оцінка за проект виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, створеного виробу, рекламної вивіски та результату вікторини.

Журнал оцінювання проекту

Діяльність учнів та вчителя

Матеріали вчителя:

Матеріали учнів:

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Каретна Світлана

Фах, навчальний предмет

студентка ПД17м, 6й курс

Навчальний заклад

ЦДПУ ім. Винниченка

Місто\село, район, область

м. Кропивницький

Контактні дані

[email protected]

Відомості про тренінг

Практика "INTEL"

Дати проведення тренінгу

з 4-8 червня 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Андронатій П.І., Вдовенко В. В.