Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Вітченко Валерія 2018

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук


Назва проекту

Чи можемо ми допомогти нужденим?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Інформатика, Соціологія

Стислий опис проекту

Цей проект переслідує наступні цілі – подальший розвиток базових лексичних, граматичних, орфоепічних, правописних, мовленнєвих умінь і навичок на основі узагальнення і поглиблення знань учнів про суспільне життя людей; розвинути комунікативні навички з теми охорона суспільства; поглибити знання умовних речень. Учні починають з вступної бесіди щодо проблем, котрі мають нужденні люди сьогодення,причини їх появи та шляхи допомоги таким людям. Потім вони здійснюють пошук інформації в мережі Інтернет, шукаючи відповіді на питання, які ставить вчитель. Під час оформлення презентації своєї роботи учні зорієнтовані на використання певних граматичних структур та лексики. Учні створюють презентації, та спілкуються один з одним за допомогою сучасних технологій.


План вивчення теми

План впровадження

План вивчення

Оцінювання

Учні оцінюються за наступними критеріями:спочатку учні заповнюють опитувальник визначення навчальних потреб. Далі, після пошуку та обробки інформації учні виконують завдання поточного контролю, що включають тести на знання лексичного матеріалу, вживання умовних речень в усному мовленні, та вміння аналізувати знайдену інформацію. До того ж учні будуть оцінюватись за вмінням працювати в середніх групах та творчу діяльність. Наприкінці роботи проводиться опитування і завершується робота з таблицею ЗХД, відбувається захист проекту. Оцінка проекту залежить від вільності викладення, граматичної акуратності, та релевантності інформації. Для додаткових балів учні можуть створити презентацію. Підсумкова оцінка виставляється як середнє арифметичне за всі види оцінювання.

ОПИТУВАЛЬНИК

Поточний тест

Електронний журнал

Поточний Контроль

Таблиця ЗХД

Діяльність учнів та вчителя

Робота проекту починається з перегляду презентації вчителя, що включає в себе постановку ключового та тематичного питання. Діяльність учнів:

  1. Обговорення ключового та тематичного питання
  2. Поділ на 2 групи – обурені громадяни, котрих позбавили житла та громадяни, котрих звільнили без подальшого працевлаштування, члени організації захисту прав людини. Кожна з груп досліджує проблему із своєї точки зору.
  3. Пошук інформації
  4. Робота з тематичними текстами
  5. Вивчення лексичного мінімуму
  6. Виконання поточних тестів
  7. Створення пар із представників кожної групи та розігрується діалог між членами 2 груп із звертанням уваги на умовні речення та врахуванням попередньо поставлених запитань.
  8. Захист творчих робіт

Діяльність вчителя протягом виконання проекту є спрямовуючою. Учні можуть звертатись з організаційних моментів, за консультацією щодо вибору інформації.

Документ для фасилітації - Хочу та можу допомогти

Вступна презентація

Учнівська стаття до проекту Help those who need (Вітченко, 2018)

Фасилітація. Карта проекту Вітчекно Валерії Миколаївни, 2018

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вітченко Валерія Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Мова та література (англійська)

Навчальний заклад

Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка

Місто\село, район, область

м. Кропивницький

Контактні дані

Відомості про тренінг

Програма Intel «Навчання для майбутнього» в Україні

Програма складається з 64 годин очного навчання з дванадцаті модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень. Основна увага приділяється педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики відчизняної школи. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.

Дати проведення тренінгу

з 6 по 10 лютого 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Дроговоз Наталія Анатоліївна

Степаненко Аліна В’ячеславівна