Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Бахмат наталія 2018

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Qwertyuiop.png

Назва навчальної теми

Графічні зображення в текстових документах

62775375-1153.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Movie004.jpg

Змагання на оригінальну рекламу кінофестивалю почалося! Змагання йде між підгрупами кількістю по 8 осіб, щоб визначити, яка з команд найкраще прорекламує свій кінофестиваль. Кожна команда досліджує загальні вимоги до оформлення запрошень, флаєрів, постерів, афіш для того, щоб вони привертали якомога більшу увагу, приваблювали та мали високу інформативність при мінімумі текстової інформації. Також учні мають дослідити найбільш вигідне стильове оформлення (яке вони повинні здійснити шляхом використання графічних об’єктів MSWord та зображень, які вони виберуть, користуючись Інтернетом та іншими засобами) та прийоми, що збільшують ефективність реклами. Вони аналізують отриману інформацію та знаходять оптимальне оформлення та текстове наповнення, дотримуючись вимог маркетингу та вимог, які ставить перед ними завдання проекту. Учні використовують підібраний матеріал та отриману інформацію, щоб представити результати проекту, також вони розповідають цікаві факти зі своєї теми та аналізують проекти один одного. Також учні оформлюють усі завдання у презентації разом з результатами проекту.


План вивчення теми (вставити файл)

Плёнка1234.jpg

План вивчення теми

План впровадження проекту




Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів розпочинається з заповнення перших двох колонок таблиці «ЗХД». Це допомагає вчителю визначити фактичний рівень знань учнів перед початком проекту. Вчитель оцінює усі результати проекту і виставляє загальну оцінку. Вчитель оцінює роботу кожного учня протягом проекту та в кінці. До кожного виду роботи вчитель розробляє окремі критерії, та виділяє пункти за які ставить додаткові бали. Додаткові завдання, які виконують не всі учні (а лише ті, яких вчитель називає), вчитель оцінює окремо та виставляє додаткові оцінки. Тобто учень при завершенні проекту отримує від однієї до трьох оцінок. Така система оцінювання допоможе вчителю не тільки легше реалізувати диференційоване навчання, а й не відбити в учнів бажання працювати.

Таблиця ЗХД

Критерії оцінювання призентації

Електроній журнал

Контрольні завдання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні здійснюють пошук інформації, щодо оформлення плакатів, флаєрів та запрошень у мережі інтернет та друкованих матеріалах. Далі вони аналізують знайдену інформацію та систематизують її. Вступна презентація від вчителя допоможе учням зрозуміти тему та завдання проекту Учні шукають потрібну інформацію та приклади. Після створення вчителем прикладу учнівської роботи учні бачать як потрібно оформлювати завдання, яка в них має бути структура. Оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів буде оцінбватися згідно розроблених вчителем критеріїв.


Презентація вчителя

Презентація учня

Шаблон учнівської роботи

Правила техніки безпеки

Опитувальник для визначення навчальних потреб учнів

Буклет 11111111.jpg
Буклет 222222.jpg

Щоденник навчання

Карта проекту

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бахмат Наталія

Фах, навчальний предмет

математика,фізика,економіка--МФ17М

Навчальний заклад

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Місто\село, район, область

Кропивницький

Контактні дані

Відомості про тренінг

Програма Intel «Навчання для майбутнього» в Україні Програма складається з 64 годин очного навчання з дванадцаті модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень. Основна увага приділяється педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики відчизняної школи. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.

Дати проведення тренінгу

з 4 по 8 червня 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Ботузова Юлія Володимирівна-кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри математики

Дроговоз Наталія Анатоліївна - викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій