Портфоліо проекту до тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього" Бабенко Ольга 2017

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук



Назва навчальної теми

«Таємниця театральної завіси»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

9 клас, 14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для учнів 9-го класу передбачає: • ознайомлення учнів з основними елементами художньо-образної мови театрального мистецтва; • розкриття особливостей театрального мистецтва; • розгляд видів театральних професій та специфіки їхньої роботи; • розвиток вміння учнів працювати в групах, самостійно працювати з джерелами інформації, узагальнювати дані, добирати влучні приклади та матеріали та презентувати свою роботу; • виховання духовних потреб, інтересу, мистецького смаку, любові до мистецтва; • створення ефективно-діючого учнівського театру в школі. Результати роботи учні представляють у вигляді групової презентації, віки-статті та блогу та індивідуального буклету.

План впровадження

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Графік оцінювання включає три етапи: Вхідне,попереднє оцінювання Мета 1: визначення навчальних потреб учнів. Форми: вхідна анкета, таблиця «З-Х-Я-Д» Поточне оцінювання Мета 2: спонукання учнів до само спрямування у навчанні та співпраці. Форми: планування роботи та графік роботи у проекті, форми з критеріями оцінювання учнівських робіт (буклету, презентації), контрольні списки (що має бути в учнівських роботах), форми оцінювання сформованості навичок 21 ст. (вміння слухати, працювати у команді, презентувати свою роботу), форми для взаємооцінювання та форми відгуку від однокласників. Мета 3: відслідковування прогресу в навчанні учнів. Форми: дидактичні завдання, анкети, опитувальники , тести, консультації за індивідуальними графіками роботи учнів та груп. Мета 4: перевірка розуміння учнями особливостей власного мислення та спонукання їх до самопізнання. Форми: тести щодо визначення індивідуальних особливостей (тип темпераменту, домінування правої або лівої півкулі мозку, ведучий тип сприйняття, особливості навчання в залежності від статі), форми оцінювання рівня розвитку навичок ділового спілкування. Підсумкове оцінювання: Мета 5: перевірка рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок. Форми: форми оцінювання учнівських робіт (буклету, презентації), форми оцінювання сформованості навичок 21 ст.(вміння слухати, працювати у команді, презентувати свою роботу), форма оцінювання презентації групової роботи), бланки рефлексії роботи у проекті.

Оцінювання спільної діяльності

[1]

Т-схема

"Таємниця театральної завіси"

Тест

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту 1. Переглядає теоретичні матеріали, які стосуються методу проектів. 2. Готує буклет про метод проектів, диференційовані дидактичні матеріали для учнів, матеріали для оцінювання, інструкції, матеріали для фасилітації, розробляє анкету для попереднього опитування, обробляє результати анкетування, створює учительську презентацію. 3. Розміщує на блозі інформацію про початок роботи над проектом та інформаційні матеріали для проекту. На початку проекту 1. Демонструє учням учительську презентацію . 2. Допомагає учням об'єднатися у групи та вибрати лідера, розподілити обов'язки, затверджує графік роботи над проектом в кожній групі. 3.Створює електронний журнал проекту. В ході проекту 1.Консультує учнів під час роботи над проектом. 2.Диференціація буде відбуватися завдяки розробці різнорівневих завдань. 3.Фасилітація буде відбуватися завдяки наданню учням інструкцій, шаблонів та інших форм допомоги у викладанні завдань. 4.Відстежує роботу учнів, створює ситуацію успіху для найбільш проблемних учнів. 5.Заохочує привітальними листівками на сайті школи та на інформаційному стенді у школі. 6. Оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів буде відбуватися завдяки формам критеріїв оцінювання. 7.Готує учнів до публічної презентації своїх робіт. Наприкінці проекту 1.Проводить презентацію проекту для запрошених (учні інших класів, батьки, адміністрація). 2. Підводить підсумки проекту, допомагає учням провести рефлексію (що вийшло, що ні та чому?).

Відомості про автора

Бабенко Ольга

студентка мистецького факультету

Фах, навчальний предмет

Основний: Хореографія

Другорядний: Художня культура

Навчальний заклад

ЦДПУ ім В. Винниченка

Місто\село, район, область

Кропивницький

Контактні дані

Електронна адреса: [email protected]

Відомості про тренінг

Дата проведення 05.02-09.02.2018, ЦДПУ ім. В. Винниченка

Програма Іntel® «Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички.