Портфоліо проекту для програми навчання для майбутнього (Юлія Титаренко)

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук


Profilaktika jododeficita.jpg

Назва навчальної теми

"Профілактика йододефіциту"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія; Хімія; Інформатика.

Вік учнів, клас

8-9 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект має назву «Профілактика йододефіциту» який відводиться для учнів 8го класу та стосується ТЕМИ 11. ЕНДОКРИННА СИСТЕМА.(Відповідно із навчальною програмою) Основними видами діяльності учнів є фронтальна та групова робота. Роль учня заключається у пошуку інформації по заданій темі роботи, створення презентацій, публікацій на тему «Порушення роботи ендокринних залоз» та ілюстрацій (малюнків, стінгазет), використання ІКТ в навчальній діяльності.

План впровадження проекту

портфоліо проекту

План роботи.jpg

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

За підсумками роботи кожної групи вчителями ведуться бланки контролю, де відзначаються своєчасність виконання роботи, правильність її виконання, логічність викладу і подачі інформації, джерела інформації, творчий підхід, вміння робити висновки, відповідність цілей результатами роботи. Це дозволяє своєчасно скоригувати роботу груп в потрібному напрямку і забезпечити зворотний зв'язок. Оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів, а саме:

1.Після завершення роботи над проектом відбувається його захист на уроці, коли заслуховуються виступи учнів з підсумками своєї роботи.

2.Під час виступів оцінюється ораторське мистецтво, вміння аргументовано виступати перед аудиторією, вміння представляти результати. У ході виступів групи демонструють результати своєї діяльності - презентації, публікації, веб-сайти.

3.Підсумкове оцінювання знань про ендокринну систему здійснюється у вигляді тестування.

Опитування вивчення навчальних потреб учнів

Вправа learningapps

Електронний журнал

Тести гугл

Критерії оцінювання презентації

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність учнів 1.На початку проекту для перевірки готовності учнів до роботи в проекті, вони працюють з тестовими завданнями, малюнками.

2.Учні разом з батьками шукають інформацію в Інтернеті, вони досліджують, що таке йод і його значення для організму, підбирають малюнки, навчаються працювати в Power Point.

3. Учні проводять дослідження дітей своєї школи на наявність йододефіциту.

4.Учні створюють мультимедійну презентацію. Вони демонструють її учням класу. Вчаться працювати в Publisher для створення Веб-сторінки. 5.Учні разом з батьками створюють Веб-сторінку.

6.Учні шукають інформацію в Інтернеті, в енциклопедіях. Підбирають ілюстрації, вчаться складати повні речення, вчаться комбінувати текст і зображення., навчаються працювати в Publisher.

7.Учні створюють публікацію. Вчаться працювати в Excel створювати розрахунки, сканують матеріал, фотографують, відбирають малюнки в Інтернеті.

8. Учні проводять просвітницьку роботу щодо профілактики йододефіциту. Учні об’єднуються в малі групи: а)Одна група учнів буде досліджувати йод та його значення та створювати презентацію.

б)Друга група буде досліджувати продукти з високим вмістом йоду та компонувати матеріал для публікації.

в)Третя група буде проводити аналіз учнів своєї школи на наявність йододефіциту, узагальнювати матеріали пошуку та створить вікі-сторінку за шаблоном Шаблон:Вікі-стаття учня.

Учитель виконує координуючу, організаторську, консультативну роль та готує презентацію про організацію діяльності у проекті.

Презентація плану проекту

Презентація учня

Блог проекту

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Титаренко Юлія Леонідівна

Фах, навчальний предмет

Біологія

Навчальний заклад

ЦДПУ ім.Винниченка

Місто\село, район, область

Кропивницький

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 4 по 8 червня 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Копотій Вікторія Володимирівна, Казначеєва Марія Сергіївна