Портфоліо до проекту"Штучний інтелект"Прядко2019

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук


Тема статті

Віртуальна реальність.


Стислий опис проблеми

Віртуальна реальність - створений технічними засобами світ, який передається людині через її відчуття: зір, слух, дотик і інші. Віртуальна реальність імітує як вплив, так і реакції на вплив. Для створення переконливого комплексу відчуттів реальності комп'ютерний синтез властивостей і реакцій віртуальної реальності проводиться у реальному часі.

Не слід плутати віртуальну реальність із доповненою. Їх принципова відмінність у тому, що віртуальна конструює новий штучний світ, а доповнена реальність лише вносить окремі штучні елементи в сприйняття світу реального.

Системами віртуальної реальності називаються пристрої, які більш повно, в порівнянні зі звичайними комп'ютерними системами, імітують взаємодію з віртуальним середовищем шляхом впливу на усі п'ять наявних у людини органи чуття.

Таких систем у повному обсязі поки що не існує, але при створенні віртуальної реальності розробники намагаються домогтися, щоб вона була:

правдоподібною - підтримувала у користувача відчуття реальності того, що відбувається інтерактивною - забезпечувала взаємодію із середовищем доступною для вивчення - надавала можливість досліджувати великий, деталізований світ що створює ефект присутності - залучала у процес як мозок, так і тіло користувача, впливаючи на максимально можливе число органів чуттів Очевидно, досягнення цих цілей можливо лише за використання високопродуктивного апаратно-програмного забезпечення. Ще одна перевага віртуальної реальності в тому, що вона дозволяє отримати більший спектр емоцій, ніж за використання звичайних пласких екранів. Коли граєш в ігри на стандартному моніторі або телевізорі, важко асоціювати себе з героєм гри. Використовуючи окуляри віртуальної реальності, гравець стає частиною відеоігри, він несе відповідальність за свої вчинки та співпереживає персонажам. Хороший приклад цього явища – відеоігри у жанрі хорор та яскрава емоційна реакція гравців на те, що відбувається. Ігрова індустрія в наші дні сягнула небувалих висот, а з використанням VR-технологій вона зможе сягнути ще більшого.

Блог до проекту

Blogger або Мій блог

Мультимедійна презентація

[1]

Календар подій проекту:

Google Календар (https://drive.google.com/open?id=1jzNHyKdJmuDaU03WAptU74LOtyaE6qyv2vXX8Wnmag4)

Опитування до проекту

Google Форми (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeoUCAKmCWPH8odS7wnzX5M5mOHLD6wtRpnvw8PPp7MOzyqg/viewform)

Фотоальбом до проекту

https://photos.app.goo.gl/cKE4FxsHqgyCt9do6[] (посилання на альбом)

Спілкування між учасниками проекту

  • Спільнота на базі соціальних мереж
  • Skype
  • Telegram
  • Viber
  • Wiki-сторінка
  • Сайт
  • .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. ...
  2. ...
  3. ...


Електронні ресурси

  1. ...
  2. ...
  3. ...


Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка