Перегляд і друк малюнка

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Перегляд і друк малюнка

Для зміни масштабу перегляду створеного зображення, як вам уже відомо, можна скористатися інструментом Масштаб. Також це можна зробити, виконавши Вигляд Масштаб, що дає змогу встановити один з режимів:


  • Великий – установлює масштаб зображення 400 %

  • Інший – відкриває діалогове вікно, в якому можна вибрати потрібний масштаб (100 %, 200%, 400 %, 600 %, 800 %);

  • Показати ескіз – показує частину зображення у невеличкому вікні для швидкої оцінки внесених змін. Цей режим доступний тільки у збільшеному масштабі

  • Показати сітку – показує на малюнку прямокутну сітку з кроком один піксель. Виконати цю команду можна тільки у збільшеному масштабі.

Створений малюнок можна надрукувати. Перед цим бажано встановити значення параметрів аркуша, на якому друкуватиметься малюнок, та переглянути створений малюнок у режимі попереднього перегляду, щоб з’ясувати його розміщення на сторінці.

Установити значення параметрів аркуша (розмір, книжкову чи альбомну орієнтацію, поля, масштаб та інше) можна у вікні Параметри сторінки,яке відкривається відповідною командою меню Файл. Після встановлення потрібних значень параметрів слід вибрати кнопку ОК.

Щоб переглянути, як виглядатиме малюнок у надрукованому вигляді, використовують команду Попередній перегляд з меню Файл. Далі за допомогою кнопок Збільшити і Зменшити можна підібрати зручний масштаб перегляду зображення. Завершення попереднього перегляду виконується вибором кнопки Закрити.

Редагувати малюнок у режимі попереднього перегляду не можна.

Коли вигляд малюнка з’ясовано, його можна відправити на друк, виконавши Файл ⇒Друк. У діалоговому вікні Друк вибирається принтер, який буде використовуватись, діапазон сторінок, які потрібно надрукувати, кількість копій зображення. Після налаштування параметрів друку слід вибрати кнопку Друк.