Педагогічний ліцей

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

З 1997 року загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня Ліцей «Науковий» функціонує як структурний підрозділ Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Рішенням ХХІІ сесії Кіровоградської міської ради 23-го скликання від 21 серпня 2001 року № 1128 Ліцей став комунальним закладом освіти з профільним навчанням, що здійснюється за напрямками:

Герб Педагогічного ліцею
  • суспільно-гуманітарний /правовий/;
  • фізико-математичний;
  • філологічний /іноземна філологія/.

Ліцей забезпечує отримання загальної середньої освіти, необхідної для продовження навчання в університетах України та інших держав. Це створює сприятливі умови для врахування індивідуальних особливостей дитини, її нахилів та обдарувань.

Освітній процес у Ліцеї спрямований на передачу учням таких методів мислення, які забезпечували б не тільки пізнання і дослідження, але і проектування нестандартних рішень, перетворення життєвої ситуації, що склалася. Ліцей посідає гідне місце в ланцюзі безперервної освіти «школа – ліцей – університет».

Навчання в Ліцеї здійснюється українською мовою. Вивчаються також англійська, німецька, російська, польська мови.

Комунальний заклад «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» був особисто відзначений керівництвом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Грамотою за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України та включений у щорічник «Флагмани освіти і науки України».


Кредо закладу освіти:«Людський розум живлять наука і мислення».Поштова адреса: вул. Шевченка, 1, корп. 5, м. Кіровоград, Україна, 25006

Телефон: (0522) 22-58-43

E-mail: [email protected]

Група «В контакте»: http://vk.com/pedlicey

Перейти на сторінку Ліцей «Науковий»

Перейти на стрінку Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка


Спільнота педагогічного ліцею


Аудиторіум Педагогічного ліцею


Методична скарбничка педагогічного ліцею