Нотні редактори

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

В операційних системах, заснованих на GNU / Linux, також присутні потужні програми для редагування музики і звуку. Мабуть, найвідомішим з них є Rosegarden.

Програма Rosegarden

Програма спочатку розроблялася для професійних іа - станцій від Silicon Graphics і працювала на операційній системі IRIX, потім вона була перенесена на Linux, а вихідні тексти програми були відкриті. Сьогодні Rosegarden представляє з себе розвинений MIDI- і аудіосеквенцер, нотний редактор, а також редактор загального призначення для твору і редагування музики. Він простий у вивченні і ідеально підходить для композиторів, музикантів або студентів музичних спеціальностей, що працюють в маленькій студії або записуються будинку.

Програма Noteedit

Noteedit - нотний редактор (редактор партитур), заснований на MIDI- бібліотеці TSE3. Він може писати і читати MIDI- файли і сигнали від зовнішньої MIDI -клавіатури. Системні MIDI- пристрої використовуються для відтворення нотного запису. Є можливість зберегти партитури у форматі MusiXTeX або Lilypond для подальшого виведення на друк.

MusE - це MIDI- секвенсер в стилі Cubase / Logic Audio, що підтримує введення MIDI- подій з клавіатури і подальше їх редагування в нотному редакторі, матричному редакторі, редакторі списку подій і редакторі ударних інструментів.6