Користувач:Oksanazaitseva

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
  1. 17:
  2. KДПУ ім. Володимира Винниченка;
  3. ні, не вхожу
  4. -
  5. позитивно
  6. так,я думаю це допомагає самореалізуватись и самовиразитись молодій людині у житті

Значення субкультур у житті молодих людей

Звичаї хіпстерів Хіпстери 


Хіпстер, хіпстер. З'явилось сьогодні це слово в розмові. Асоціації відсилали до фільму "Стиляги" і мені цього було дость. Але, здається, не моєму співрозмовнику, для якого це слово мало не тільки конкретне значення, але означало нову субкультуру Києва. Повз останнє я пройти не міг. Отже, хто такі хіпстери, і як їх легко ідентифікувати? [[1]] Хіпстери з'явились в США після війни. Вони слухали джаз, вживали наркотики, поводились непристойно - одним словом, робили все, щоб витіснити спогади Другої світової війни. А оскільки в США не було комуністів, то це їм вдавалось достойно - саме хіпстери стали основою бітніків й інших хіпі та створили з десяток цікавих мистецьких творів (літературних та музичних).

Рух хіпстерів відродився на початку нового століття. Він теж став протестним, а об'єктом протесту був вибраний мейнстрім - популярна в масах музика, література, кіно та шмотки.

Сучасний хіпстер людина шаряща. Вона чудово розуміється на альтернативах і арутикулює це в іронічному тоні, поправляючи вузькі штани чи довгу чілку. Ідентифікувати їх можна по Iphone, Ipod, Moleskine чи фотоапарату LOMO .

Є версія, що хіпстер - це продукт правильного маркетингу, передовики молодіжної споживацької культури. Та я схиляюся до думки, що хіпстери, особливо столичні - талановиті та творчі люди, яких достала Аліна Гросу, сайт Таблоїд, Міка Ньютон і інші атрибути київського міщанства.

Мене вони теж достали, але чи допоможуть в цій ситуації вузькі штани?