Карта навчального проекту "Життя в гуртожитку - за і проти"

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Життя в гуртожитку - За і Проти

Vopros.jpg

Саме тут підлітки проводять основну частину свого часу і здобувають перші серйозні ази самостійного життя, саме з гуртожитком пов’язані такі приємні спогади і знайомства. Однак, проживання в гуртожитку включає в себе і цілий ряд негативних факторів, пов’язаних з «деякими» незручностями і недоліками. Безперечно, найболючішим є питання забезпечення побутового комфорту. Ця проблема вже давно є актуальною. Можливо краще жити на квартирі, але чи економічно вигідно це? Даний проект дає змогу учням поглибити свої вміння пошуку інформації в інтернеті; удосконалити вміння створювати презентації; робити об'єктивні висновки; проект допомагає учням визначити місце проживання на період навчання в університеті. Результатом виконання проекту має бути презентація із визначеними позитивними й негативними аспектами проживання в гуртожитку та висновок кожного учня про виконане завдання.

Давайте знайдемо відповіді на наступні запитання:

1. Чи є життя в гуртожитку?

2. Які відмінності між проживанням у гуртожитку та в квартирі?


3. Як оцінюють якість проживання у різних гуртожитках?

4. Як оцінюють якість проживання у різних країнах?

12.10.jpg

Завдання проекту

1. Робота над проектом починається із заповнення учнями опитувальника. Далі учні ознайомлюються з презентацією, підготовленою вчителем для представлення проекту. Потім разом з учнями проводиться обговорення плану проекту, складається календар проекту і розміщується в google-календарі. Учнів класу об'єдную в дві групи: перша група буде працювати над визначенням позитивних аспектів, а друга - негативних. Ознайомлюю учнів з критеріями оцінювання виконаних завдань проекту.

2. Після проведення опитувальника серед учнів, визначаю рівня інтересу до проблеми дослідження. Дізнаємося про плани на майбутнє, тобто де хотіли б навчатися та проживати. А також учні ознайомлюються із видами гуртожитків.

3. Перегляд веб-ресурсів, що запропонував вчитель, та пошук інших ресурсів із заданої теми.

4. Учні опрацьовують знайдений матеріал, обговорюють позитивні та негативні аспекти, та обговорюють зміст мультимедійної презентації й виконують її.

5. Учні висловлюють власну думку та діляться враженнями щодо проведеної роботи над проектом. Підведення підсумків роботи та підготовка до презентації результатів.

Бажаю творчих успіхів!!!

Успіх.jpg
Успех.jpg