Документ для фасилітації "Традиції української та німецької кухні"
На сьогоднішній день кулінарні традиції різних народів є досить популярним предметом для обговорень та дискусій у різних колах суспільства. Тому, тема проекту, яка напряму досліджує особливості кулінарного мистецтва двох чудових народів - України та Німеччини є досить акутуальною. Українська народна кухня - це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна і варто пишатися, який не слід забувати.Українська кухня створювалась протягом багатьох віків, тому вона в певній мірі відбиває не тільки історичний розвиток українського народу, його звичаї, традиції та культуру. Німецька кухня вирізняється великим розмаїттям страв із різних овочів, свинини, птахи, дичини, телятини, яловичини й. Овощей споживається дуже багато, особливо у отварном вигляді, як гарніру - кольорова капуста, стручки квасолі, моркву, краснокочанная капуста та інших. Кулінарія кожного народу по-своєму унікальна та заслуговує глибокої повоги та розуміння. Тому, основною задачею проекту буде ознайомлення учнів з традицією німецької та української кухні. Учні будуть досліджувати поставлену перед ними проблему «Які типові традиції характерні для німецької та української кухні?». Для цього потрібно виконати такі завдання:
- визначити особливості німецької та української кухні
- порівняти традиції німецької та української кухні.
- стематизувати знання, вміння та навички учнів із теми «Харчування» (на матеріалі теми проекту).
Кінцевим продуктом діяльності учнів у проекті буде знання, а саме, усвідомлення типових особливостей харчування різних народів, а саме, німецького та українського. Проект передбачає також досягнення певних цілей, а саме:
- вивчити нову лексику з теми «Традиції німецької та української кухні»;
- навчити вільно спілкуватися на дану тему, удосконалюючи вміння та навички порівняння та аналізу різних явищ;
- залучити учнів до креативного, творчого мислення шляхом занурення у культуру та традиції інших народів;*розвинути комунікативні навички, висувати гіпотези, вміння робити висновки.
- навчити учнів створювати цікаві презентації та статтю до проекту.