В яких випадках потрібна зовнішня звукова карта? СПК

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Довідник Список використаних джерел Список учасників НОП

У яких випадках потрібна зовнішня звукова карта?

Випадки використання зовнішньої звукової карти можуть бути різні - від звичайної примхи користувача насолоджуватися більш якісним звучанням з ефектом присутності при відтворенні з ноутбука мультимедійного контенту до використання останнього в якості мобільної студії звукозапису або програвача для виїзних дискотек. Зовнішня звукова карта для ноутбука обов'язково знадобиться музикантам-професіоналам, завзятим меломанам, а також геймерам, для яких має важливе значення якість звукових ефектів в іграх.

Як працюють звукові карти?

Зовнішня звукова карта працює за тим же принципом, що і внутрішня аудіокарта або аудіоподдержка, наявна в материнській платі. Єдина відмінність між ними полягає в тому, що звукові карти є мобільними. У можливості звукових карт входить створення аудіо з даних, переданих процесором. Для того щоб зовнішня звукова карта працювала, її просто потрібно з'єднати через USB-кабель.

Чи потрібна вам зовнішня звукова карта?

Зовнішня аудіокарта вам може знадобитися в тому випадку, якщо ви хочете забезпечити кращу якість звуку для свого лептопа, а простір і температурні умови не дозволяють використовувати потужну внутрішню звукову карту. Позитивним моментом окремої аудіокарти є те, що вона мобільна. Завдяки цьому ви зможете переносити її з одного комп'ютера на інший. Просто переконайтеся, що ваша звукова карта має функціональність "включай і працюй" (принцип автоматичного розпізнавання і конфігурації підключених пристроїв).

Зовнішні звукові карти