Відповідь пейджинга
При отриманні повідомлення пейджинга "slave" входить в режим відповіді пейджинга: посилає тому відповідь пейджинга, що складається з ID пакету, який містить його DAC, в частоті для наступного слота після того, в якому було отримано повідомлення пейджинга. "Мaster" при отриманні цього пакету входить в головний режим відповіді пейджинга. "Мaster" посилає FHS пакет пристрою "slave", повідомивши йому свої координати часу, все ще використовуючи DAC пристрої "slave" в його частоті прослуховування. "Slave" підтверджує цей пакет, відправляючи знову ID пакет у своїй частоті відповіді. "Slave" тепер використовує пакет FHS, отриманий від "master` a ", щоб визначити код доступу до каналу для недавно сформованої мережі piconet, або тієї, в яку увійшло пристрій недавно. Також обчислюється зсув годин, яке потрібно використовувати при з'єднанні з piconet. Наступний пакет від "master" `a до" slave ", який є пакетом опитування, адресованим адресою активного" slave ", використовує код доступу до каналу. "Slave" може відповісти на цей пакет будь-яким пакетом, може навіть відправити нульової пакет (який містить лише заголовок каналу), але і це буде відповіддю. Якщо процедура відповіді пройшла успішна, пейджинг закінчено, і пристрій "slave" знаходиться в стані з'єднання.
Після того, як процедура пейджинга перейде в стан з'єднання, пристрої можуть встановлювати з'єднання. Менеджери зв'язку пристроїв у стані з'єднання обмінюються інформацією для запуску з'єднання, яка буде описана нижче.
Модулі Bluetooth можуть бути в декількох режимах роботи в стан з'єднання: активний режим, режим "sniff", режим "hold" і режим "park".