Відеокарта Radeon 7850 та її характеристики

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Відеокарта Radeon 7850 та її характеристики.

У фокусі статті - бюджетна відеокарта Radeon 7850 від компанії AMD. Новинка цікава тим, що виробник позиціонує як самий потужний пристрій в недорогому ціновому сегменті, однак потенціал відеоадаптера дозволяє конкурувати зі слабкими відеоприскорювачами ніші High-End. Ось така перехідна модель, яка намагається увійти одночасно в дві категорії. Читачеві належить дізнатися технічні характеристики відеокарти, побачити тестування і порівняння з аналогічними пристроями, а також, завдяки відгукам в ЗМІ, зрозуміти, чи варто звертати на дану відеокарту увагу при покупці.

142sdfg.jpg

Позиціонування на ринку

Під час анонса пристрою виробник недвозначно натякнув, що відеокарта Radeon HD 7850 призначена для любителів пограти в цікавлять їх гри. Ні про яку високої продуктивності на максимальних налаштуваннях мови не йде – це покупець повинен знати перед придбанням пристрою. Тільки середні і мінімальні налаштування з повною гарантією працездатності улюбленої іграшки.

Розглянутий відеоадаптер, задумом виробників, повинна стати повноцінним конкурентом на ринку для аналогічного пристрою GeForce GTX 560 Ti і максимально наблизитися до продуктивності легендарного чіпу від Nvidia GTX 570. Тут покупець може не сумніватися, що компанії AMD вдалося не тільки досягти своїх цілей, а й перевершити їх. Про продуктивності

А от технічні характеристики відеокарта AMD Radeon HD 7850 має досить-таки привабливі, як для бюджетного класу. Тут виробнику є чим здивувати навіть шанувальників Nvidia:


  • кількість потокових процесорів становить 1024 штуки (для порівняння: у GTX 570 їх всього 480);
  • кількість транзисторів в ядрі - 28 мільярда;
  • чіпи пам'яті в сукупності складають 2 Гб;
  • розрядність шини складає 256 біт (у конкурента GTX 570 шина 320 біт);
  • штатна частота ядра 860 МГц (проти 732 МГц у конкурента), є ще розгінний потенціал, проте мова йде про базових налаштуваннях;
  • пам'ять працює на 1200 МГц (у GTX 570 – 1425 МГц);
  • енергоспоживання - всього 130 Вт, що значно менше конкурента (GTX 570 споживає 219 ватт).

Dfghfhxfgj.jpg

Порадує власників відеокарти від AMD і ціна – вона практично на 100 умовних одиниць менше вартості конкурента від Nvidia.