Сінгапур-подорож мрії

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 10:22, 28 грудня 2017; 3221222 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Images444.jpeg

1. Сінгапур є містом-державою. Столицею є місто Сінгапур. 2. Сінгапур здобула незалежність від Малайзії в 1965 році. 3. Сінгапур складається з 63 островів, найголовнішим островом є Сінгапур. 4. У 1867 році Сінгапур став колонією Британської імперії, в 1942 році перейшов до Японії. 5. Після Другої Світової Війни Сінгапур був дуже бідною державою, імпортували навіть прісну воду. 6. Крім Монако, Сінгапур є найбільш густонаселеною країною в світі, з 6,430 чоловік на квадратний кілометр. 7. Перший у світі нічний зоопарк, Нічне сафарі, знаходиться в Сінгапурі. 8. Будівлі в Сінгапурі не можуть бути вище, ніж 280 метрів. Незважаючи на це, вже є 3 будівлі яка вище цієї позначки. 9. Рівень злочинності в Сінгапурі — один з найнижчих у світі (2-е місце у світі після Люксембурга) 10. Сінгапур займає 14 місце серед найбільших експортерів та 15 місце серед найбільших імпортерів у світі. 11. В Сінгапурі знаходиться більше 7000 міжнаціональних корпорацій із Сполучених Штатів, Японії та Європи. Тут розташовано також 1500 компаній з Китаю та 1500 з Індії. 12. Сінгапур також має один з десяти найбільших у світі золотовалютних резервів. 13. Порт Сінгапуру є одним з п’яти найбільш завантажених портів у світі. 14. Всього у Сінгапурі 5 податків, з яких один податок на прибуток, один — робітничий податок. Сумарна ставка податків 27,1%. Займає 5-е місце в рейтингу податкових систем світу. Всього 4 види імпортних товарів підлягають оподаткуванню при ввезенні: спиртні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та автомобілі.


Сінгапур — сучасний розвинений острів-місто-держава, який є і республікою і столицею одночасно. Його територія — це головний острів з площею близько 700 квадратних кілометрів, оточений 63 маленькими острівцями. Розміри держави постійно зростають завдяки державній програмі намиву територій. Виявляється, всього 50 років тому Сінгапур був однією з найбідніших країн, де більшість населення симпатизувало комуністам. За цей час він досяг рівня розвитку лідерів світових держав.

Виявляється, місто-держава знайшло свою незалежність своєї волі. До 60-х років XX століття він був британською колонією, після цього отримав автономність, а в 1963 році Сінгапур увійшов до складу держави Малайзія. Через 2 роки через міжетнічний конфлікт, а також по деяких економічних і політичних причинах, всі інші штати Малайзії одноголосно вирішили виключити Сінгапур зі складу своєї держави. У 1965 році лідер сінгапурців Лі Куан Ю був просто змушений визнати незалежність свого острова. Сінгапур — демократична держава. Але під час виборів кожен бюлетень забезпечується паспортними даними виборця, щоб уникнути непотрібних голосів.

Сінгапур на карті світу Google карти

Singapur228.JPG

Таблиця "Націкавіші факти про Сінгапур"

Номер Факт
1 Сінгапур - місто, столиця і держава одночасно.
2 Названня Сінгапур походить від малайського «Сінга» - лев та санкрітского «пур» - «місто».
3 Національною квіткою Сінгапуру є орхідея Vanda Miss Joaquim.
4 Сінгапур розташований на одному великому острові, но в його склад ще входять 63 дрібних острова, більшість з яких нежилі.
5 Сінгапур входить в двадцять найменших країн в світі.
6 Символом міста є риба з головою лева - Мерліон.
7 Проливні тропічні дощі тут можливі протягом всього року, тому жителі часто носять із собою парасольки.
8 Смуглявий колір шкіри тут не в пошані: в косметичних магазинах засоби по відбілюванню шкіри займають не одну полицю та розташовані на найвидніших місцях.
9 Сінгапур займає 2-е місце у світі по густоті населення.
10 Міжнародний аеропорт Чангі у Сінгапурі найбільший авіаційний хаб у всій Південно-Східній Азії, його пасажиропотік понад 36 млн людей в рік.
11 Морський порт теж один із найбільших в світі: одночасно у порту може перебувати 1000 суден.
Imagescsyufgeh.JPG

Ресурси:

  • Посилання на презентацію у Google Диск [1];
  • Посилання на власний фотоальбом у Google Диск [2];
  • Посилання на власний блог у Blogger [3];
  • Посилання на добірку відеоматеріалів;
  • Посилання на опитування або анкету у Google Форми [4];
  • Посилання на спільний груповий постер.



Сторінка проекту Проект "Подорож моєї мрії"

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка