Портфоліо з теми "Англійський для подорожей" Лабенко Олександр Віталійович

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук



Назва навчальної теми

Англійський для подорожей

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Англійська мова за професійним спрямуванням

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект об’єднує такі предмети як: англійська мова за фаховим спрямуванням для педагогічних університетів та англійська мова для педагогічних університетів. Основна ідея проекту полягає у формуванні в студентів вмінь та навичок необхідних для усного підготовленого та спонтанного монологічного і діалогічного мовлення, ознайомлювального читання, пов’язаного із подорожами до англомовних країн.

Cтуденти, розділившись на групи за темами топіків повинні відшукати певну інформацію в Інтернеті стосовно можливого спілкування на англійській мові у відповідній ситуації: в аеропорту, на борту літака, на митниці, в ресторані, в готелі, під час подорожі поїздом, автобусом, під час телефонної бесіди та підготувати свої власні презентації, публікацію та Wiki-article. Результатами цього конкурсу студенти будуть постійно поновлювати свій веб-сайт. Проведення проекту розраховано на чотири тижні.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Основна мета проекту – усне говоріння та аудіювання забезпечують усне спілкування студентів в діалогічній формі під час подорожей до англомовних країн. Тому на початку проекту ми застосували метод ЗХД та метод та відповідний інструментарій: таблиця ЗХД, анкету у формі Google. Все це використовувалось для того, щоб виявити початковий рівень мовної компетенції студентів з яким вони прийшли для участі у проекті. Впродовж роботи над проектом ми вже застосували такі методи як мовний диктант та бесіду студентів між собою, що реалізовувались на практиці через відповідний інструментарій: словниковий (усний та письмовий) диктанти і тематичні бесіди на різні теми англійською мовою. Це дозволяло нам моніторити процес формування мовної компетенції студентів у процесі навчання. Наприкінці роботи над проектом ми оцінювали успішність проведеної нами та студентами навчальної роботи з допомогою методів тестування (граматика) та діалогу. Студенти самостійно готували діалоги відповідно до заданої (обраної за бажанням) теми. В результаті цього наші вихованці навчилися підбирати словниковий фразовий запас до певної розмовної теми (діалогу), компонувати вивчені слова у певні речення та діалоги, а також влаштовувати міні-сцени за різними видами діалогів:етикетного характеру, розпитування, обміну думками чи то повідомлення

Таблиця ЗХД

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Стаття студента до проекту "Англійський для подорожей"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

м. Кіровоград, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Андронатій Павло Іванович - викладач кафедри інформатики

Копотій Вікторія Володимирівна - викладач кафедри інформатики