Відмінності між версіями «Портфоліо до проекту з курсу "ІКТ в освіті" Корня Юлії»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 12: Рядок 12:
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
  
''У наш, розбещений прогресом і новими технологіями час, багатьом іноді здається, що мобільний телефон присутній з нами чи не з дитячого садка. І вже давно не вважається чимось диким і неординарним побачити бабусю зовсім пенсійного віку лихо бовтаючу з подругою по мобільному телефону. Практично для всіх знайдеться свій тарифний план оператора. Не менш величезний вибір моделей самих мобільних апаратів. Зараз телефон знайдеться на будь-який смак і колір. Форму і вагу апарату задає не стільки фантазія виробників, скільки зручність використання його користувачами.''
+
''Винахід мобільних телефонів дав поштовх неймовірному технічному прогресу: смс, музика, відео, інтернет та безліч інших послуг – усе це можна отримати завдяки мобільному. Людство навчилося обслуговувати мобільні телефони, каже Купер, але в окремих ситуаціях воно ще так і не навчилося ввічливо поводитися з ними: «Недолік у тому, що ми ще досі по-справжньому не навчилися, як ввічливо поводитися з мобільними телефонами».
 
+
Мартін Купер вніс великий вклад у розвиток мобільного зв'язку. Люди почали забувати про листування поштою, тому що це можна зробити на декілька секунд через телефон і не чекати тижнями відповіді. Його винахід дав великий поштовх у розвиток.
<b><font face="Comic Sans MS" color="#990000">Наприклад</font></b>
+
Мобільний зв'язок настільки потужно увійшов до побуту людини, що сам телефон став ніби частиною тіла. Його незаперечною перевагою є якість, зручність і швидкий обмін інформацією. Мобільний зв'язок входить у наше життя, змінюючи його на краще.
{| class="wikitable" border="2"
+
Але кожна "палиця" має два кінці. Поряд з великими можливостями, які сучасні засоби зв'язку дали людству, вони принесли з собою і проблеми: шкідливе випромінювання, психологічну залежність від технічних засобів, перехід у віртуальну реальність тощо.
| <font face="Comic Sans MS" color="#696969">Проект з інформатики «25-й кадр. Міф або реальність» призначений для зацікавлення учнів суспільно значущою проблемою.
+
До всіх речей у світі має бути адекватне ставлення.''
Учні проводять опитування серед однолітків та батьків і визначають чи цікава ця проблема людям. Далі переглядають веб-ресурси з цієї тематики та шукають самостійно подібні. Оцінюють достовірність даних на знайдених веб-ресурсах за поданими критеріями. Аналізують інформацію на достовірних сайтах і роблять висновок щодо ефективності впливу технології «25-й кадр» на підсвідомість людини.  
+
Результати свого дослідження учні представляють у вигляді презентації з доповіддю, інформаційний бюлетень та веб-сайт. Захист проводиться на конференції (бажано запросити гостей). Кращі роботи нагороджуються.</font>
+
|}
+
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Поточна версія на 13:31, 8 грудня 2016

ПЕРШИЙ СТІЛЬНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН

Fullsize1.jpg


Предмет, навчальна тема

Історія науки і техніки

Вік учнів, клас

11 клас

Стислий опис проекту

Винахід мобільних телефонів дав поштовх неймовірному технічному прогресу: смс, музика, відео, інтернет та безліч інших послуг – усе це можна отримати завдяки мобільному. Людство навчилося обслуговувати мобільні телефони, каже Купер, але в окремих ситуаціях воно ще так і не навчилося ввічливо поводитися з ними: «Недолік у тому, що ми ще досі по-справжньому не навчилися, як ввічливо поводитися з мобільними телефонами». Мартін Купер вніс великий вклад у розвиток мобільного зв'язку. Люди почали забувати про листування поштою, тому що це можна зробити на декілька секунд через телефон і не чекати тижнями відповіді. Його винахід дав великий поштовх у розвиток. Мобільний зв'язок настільки потужно увійшов до побуту людини, що сам телефон став ніби частиною тіла. Його незаперечною перевагою є якість, зручність і швидкий обмін інформацією. Мобільний зв'язок входить у наше життя, змінюючи його на краще. Але кожна "палиця" має два кінці. Поряд з великими можливостями, які сучасні засоби зв'язку дали людству, вони принесли з собою і проблеми: шкідливе випромінювання, психологічну залежність від технічних засобів, перехід у віртуальну реальність тощо. До всіх речей у світі має бути адекватне ставлення.

Діяльність учнів та вчителя

План роботи учня у проекті

Плану проекту

Діяльність учнів у проекті (етапи реалізації проекту)

1 етап

Дослідницька робота

2 етап

Перегляд веб-ресурсів, що запропонував вчитель, та пошук інших ресурсів із заданої теми

3 етап

Аналіз та оцінювання веб-ресурсів. Визначення веб-сайтів з найбільш достовірною інформацію.

4 етап

Підведення підсумків роботи та підготовка до презентації результатів.

5 етап

Створення мультимедійної презентації, публікації та веб-сайту.

Методичні та дидактичні матеріали проекту

Мультимедійна презентація проекту:

Календар подій проекту:

  1. Календар
  2. План
  3. Журная

Методичні та дидактичні матеріали

  1. Тест Перший Стільниковий Телефон
  2. Історія моб телефону
  3. Кросворд
  4. Стінгазета

Спілкування між учасниками проекту

Інформаційні ресурси

Відеоматеріали

Начало эры мобильной связи

Електронні ресурси

  1. "Мобільний телефон”
  2. “Цікаві факти”
  3. “Перший мобільний телефон”
  4. “Перший телефон не мав дисплея и заряджався протягом 10 годин”
  5. “Мартін Купер”
  6. “Мартін Купер”
  7. “Основатель мобильного телефона”
  8. “Шкода від мобільних телефонів”