Особливості використання мережних принтерів

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 08:59, 13 березня 2014; Медведенко Валерія (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Використання мережевого принтера

Якщо в мережі є комп'ютер з підключеним принтером, то мережу можна організувати так, що доступ до цього принтера зможуть отримати всі користувачі комп'ютерів мережі. 
Раніше необхідно відкрити доступ до принтера для користувачів мережі. Робиться це так само, як і у разі логічних дисків. У вікні Принтери (Мій комп'ютер, Принтери) необхідно перемістити покажчик на значок принтера і клацнути правою кнопкою миші, потім вибрати команду Доступ, у вікні, що з'явилося, на вкладці Доступ встановити перемикач Загальний ресурс і ввести мережеве ім'я принтера. 
Потім на іншому комп'ютері можна встановити цей принтер як мережевий. Для цього потрібно виконати наступні дії: 
1. Виберіть послідовно значки Мій комп'ютер, Принтери, Установка принтера у вікнах, що з'являються. 
2. У відображеному вікні натисніть кнопку Далі. 
3. Встановите перемикач Мережевий принтер і натисніть кнопку Далі. 
4. У наступному вікні натисніть кнопку Огляд і знайдіть на карті мережі комп'ютер, до якого підключений принтер. Перемістите покажчик на значок плюс зліва від назви комп'ютера і клацніть кнопкою миші, а потім виберіть принтер. Натисніть кнопку ОК. 
5. Задайте ім'я нового принтера і натисніть кнопку Далі. 
6. Натисніть кнопку Готово. 
Після установки мережевого принтера їм можна користуватися як звичайним принтером з тією тільки різницею, що він фізично підключений до іншого комп'ютера. 
Приведений алгоритм з'єднання і настройки локальної мережі з 2-х комп'ютерів може бути застосований для випадку декількох комп'ютерів. Мережеві плати комп'ютерів, що підключаються, з'єднуються один з одним коаксіальним кабелем через Т-коннекторы. Заглушки встановлюються в невживані роз'єми Т-коннекторов першого і останнього комп'ютерів. Настройка виконується для кожного з комп'ютерів мережі, тобто для комп'ютерів, що надають ресурси і що використовують їх.