Лабораторна робота №2 Бельмега Сергій

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 10:48, 26 березня 2019; 4624088 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Загальні правила набору

Відстань між буквами повинна бути однакова. Абзацні відступи мають бути однакові у всьому тексті. Між словами ставиться лише один пропуск. До і після дефісу не ставити пробіл. Не розбивати слова на склади, не робити переноси це все робиться автоматично. Після відкриваючих дужок зразу писати тест. Закривати дужки потрібно зразу після тексту. Не робити абзаци та відступи пропусками.

Правила переносу

При переносі не повинні відриватися прізвища від ініціалів та ініціали один від одного, але перенос з розривом прізвища допускається. При наборі потрібно дотримуватись граматичних правил переносу. Допускається не більше ніж 4 переносів підряд. При наборі на малий формат 5. Не потрібно робити переноси які спотворюють значення слова. Ставити пробіл між знаком переносу і часткою слова. Не переносити знаки пунктуації.

Набір знаків і цифр

Розділові знаки не повинні бути відсунуті пробілом від слова. На початку рядка не повинні стояти розділові знаки. Між знаком номера і параграфа та цифрами обов’язковий пробіл. Крапка після заголовка та підзаголовка не ставиться. Три крапки на початку речення не відриваються від слова. Подвійні знаки не повинні розриватися.