Відмінності між версіями «Діяльність учнів у проекті»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: == Діяльність учнів у проекті == Учні ознайомлюються з учительським Веб-сайтом, що містит…)
(Немає відмінностей)

Версія за 07:34, 2 жовтня 2009

Діяльність учнів у проекті

Учні ознайомлюються з учительським Веб-сайтом, що містить ключові питання проекту, запрошення до роботи в проекті, календар проекту. Якщо учень зацікавлюється проектом, то він заповнює анкету учасника (прізвище, ім’я, клас, в якій групі хоче працювати, якими програмними засобами навчального призначення володіє, чи відвідував виставки к/к картин, окремі побажання). Ця анкета надходить вчителеві електронною поштою.


Учні поділяються на групи, отримують певні завдання.

Група митців: учні здійснюють пошук в Інтернеті; зустрічаються з членами громадської організації „Світанкова зоря”; відвідують музеї та виставки комп’ютерних копій картин; працюють з електронною енциклопедією „Кирила та Мефодія”; проводять опитування, опрацьовують матеріали опитування за допомогою Exel; адаптують підібраний матеріал для публікації, знайомляться з програмою Publisher, готують публікацію, роздають публікацію членам всієї команди, вивішують її на дошці інформації.


Група технологів: учні здійснюють пошук в Інтернеті; досліджують технологію виготовлення комп’ютерних копій, опрацьовують знайдений матеріал, адаптують його для публікації створюють публікацію по результатам свого дослідження.. Готову публікацію учні розміщують в куточку – „Новинки комп’ютерних технологій” та обговорюють матеріал публікації на заняттях гуртка. Після опрацювання матеріалу про пристрої труку та сканування учні заповнюють тестову форму «Що ти знаєш про пристрої друку та сканування?», створену в Word та тестові матеріали, створені в Exel. Вся команда, що працює над проектом: учні навчаються працювати з програмами підготовки презентацій та публікацій, сайтів. Для створення цих продуктів вони розробляють їх плани, сценарії, макети.


Результат проекту подається у вигляді презентації або сайту (підсумкового продукту), для створення яких учні обговорюють матеріал, що буде там розміщено, уточнюють джерела інформації.

Представники кожної робочої групи готують матеріал для розміщення його на сторінках підсумкового продукту, підбирають відповідні фотографії та картинки.

Підсумковий продукт проекту демонструється під час захисту проекту та коментується учнями.