Відмінності між версіями «Довідник по TeX. Клас report»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Можливості класу report)
(Можливості класу report)
Рядок 27: Рядок 27:
 
| -
 
| -
 
|}
 
|}
 +
 +
=Доступні команди, структура документу :=
 +
\part{}, \chapter{}, \section{}, \subsection{}, \subsubsection{}, \paragraph{}, \subparagraph{}.
 +
 +
=Параметри для report=
 +
Варіанти різних стилів – це  визначення розмірів використовуваного паперу, розмір шрифту, будь то друк в два стовпці, парних і непарних сторінок мають бути набрані по-різному (twosided документу), чи не являється це проект або остаточний варіант ( довгі черги, що вказують), будь то титульний аркуш, вони мають бути зроблені, і  також стиль формули нумерації. '''''Параметри для report:''''' a4paper, a5paper, b5paper, letterpaper, legalpaper, пейзаж, 11pt, 12pt, twoside, twocolumn, notitlepage, openright, проект, fleqn, leqno, openbib.

Версія за 16:12, 11 жовтня 2011

Клас кeport - це дещо посереднє між класами article та book. Його використовують для написання великих статей, які розбиті на глави, невеликих книжок, дисертацій, великих звітів.

Можливості класу report

Розділи, які автоматично нумеруються +
Розбиття на розділи +
Двосторонній друк -
Титульний лист -
Колонтитули -/+
Однакова висота всіх сторінок -
Набор в дві колонки +
Набор в одну колонку -

Доступні команди, структура документу :

\part{}, \chapter{}, \section{}, \subsection{}, \subsubsection{}, \paragraph{}, \subparagraph{}.

Параметри для report

Варіанти різних стилів – це визначення розмірів використовуваного паперу, розмір шрифту, будь то друк в два стовпці, парних і непарних сторінок мають бути набрані по-різному (twosided документу), чи не являється це проект або остаточний варіант ( довгі черги, що вказують), будь то титульний аркуш, вони мають бути зроблені, і також стиль формули нумерації. Параметри для report: a4paper, a5paper, b5paper, letterpaper, legalpaper, пейзаж, 11pt, 12pt, twoside, twocolumn, notitlepage, openright, проект, fleqn, leqno, openbib.